Vrouwen Vereniging Castenray Herhaling tijdstip Fietsavonden. Stichting Jeugdwerk Castenray Vrouwen Ve reniging Castenray Zoals eerder vermeldt, de fietsavonden worden gehouden op 18 mei, 1 juni, 15 juni en 29 juni a.s. Vertrek is vanaf de kerk om 19.00 uur. Noteer tijdstip a.u.b. op uw kalender! Wie wil er kienpriizen kopen?? Wie van onze leden vindt het leuk om met twee- of drie personen kienprijzen te gaan kopen voor de kienavond op 28 september a.s. Degene die hiervoor interesse hebben kunnen zich melden bij Gert Classens tel.: 571474 Sportieve uitnodiging Nordic Walkers. Van Fysio Venray ontvingen we onderstaande informatie over deze nieuwe tak van sport. Nordic Walkers Deze nieuwe sport is komen overwaaien uit Finland, waar langlaufers in de zomer op deze manier hun conditie op peil houden. Gebleken is namelijk dat deze manier van lopen met stokken het energieverbruik, vergeleken met het gewone wandelen, 46 verhoogt. Inmiddels hebben onze erkende INWA-instructeurs een jaar ervaring met het geven van demonstraties en trainingen en hebben al velen enthousiast gemaakt voor deze sport. Vooral de leeftijdsgroep van boven de 40 jaar is erg enthousiast over deze nieuwe buitenactiviteit. De demonstraties worden gegeven in groepen van max. 10 personen en duren 5 kwartier. Tijdens deze demonstratie leren we de grondbeginselen van deze nieuwe sport. De kosten van een demonstratie zijn 80,00 per groep incl. het gebruik van de poles (stokken). Dat is dus 8,00 per persoon. Heb je interesse in deze sport, geef je dan op bij Tiny Arts tel.: 571911. Bij voldoende belangstelling kunnen we in overleg met Fysio Venray, datum en tijd afspreken. 27 mei Zwemmen We gaan die avond zwemmen in het Meerdal. Het kost 4- en je kunt je nog opgeven t/m 23 mei bij Regi (571590). We zijn ook nog op zoek naar ouders die ons hier naartoe willen brengen!!! 9 t/m 12 juni: Wandelvierdaagse We lopen dit jaar (bij voldoende deelname) weer de 10 km. Je kunt je hiervoor opgeven. Wat het kost lees je binnenkort. 18 juni: Rollebol Dit jaar vindt het plaats in Arcen. (zie elders in de schans) Je kunt je hiervoor opgeven t/m 25 mei en dus echt niet meer daarna. 8 t/m 11 iuli: Doeweekend (verdere info volgt) Groetjes, het Bestuur. -21-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 21