If) O ib co 3 CASTENRAYSE VERENIGINGEN EN ORGANISATIES GAAN DIGITAAL Op dinsdag 10 mei j.l. vond in gemeenschapshuis De Gelderkoel te Heide de lancering plaats van de websites van de plaatselijke verenigingen en organisaties uit de dorpen van Venray. Aan de beste websites werden 3 prijzen toegekend. Toneelgroep Vondel uit Castenray won de derde prijs. In totaal hadden zich 86 verenigingen en organisaties aangemeld voor een eigen website. Van al die verenigingen hebben een of twee leden een korte opleiding tot webmaster gevolgd en zijn daarna aan de slag gegaan met het vullen van hun eigen website. Ook uit Castenray doet een aantal verenigingen en organisaties mee. Zij zijn voortaan bereikbaar via de website van de gezamenlijke dorpen: www.dorpenvem-av.nl 57 verenigingen en organisaties hadden op 10 mei hun website zover gevuld dat ze ook daadwerkelijk 'live' konden gaan. En al die 57 websites dongen mee naar de prijs voor de beste website. De jury liet weten dat ze het erg moeilijk had gehad, want de kwaliteit van de website was erg hoog. Van die 57 verenigingen won Toneelgroep Vondel uit Castenray de derde plaats. En daarmee willen wij hen natuurlijk van harte feliciteren. U kunt de website bewonderen via: http://castenrav.dorpenvenfav.nl/vondel. Binnenkort zal de toneelgroep ook via een andere naam bereikbaar zijn, want de derde prijs was een domeinnaam. De eerste prijs werd gewonnen door Buurtvereniging Peelweg-Kempkensberg uit Ysselsteyn en de tweede prijs door Fanfare Ons Genoegen uit Oirlo. Verenigingen en organisaties uit Castenray die zich nog niet hebben aangemeld voor een website, krijgen nog een tweede kans om mee te doen! Het Dorpsradenoverleg wil de plaatselijke verenigingen en organisaties aan het einde van het jaar nogmaals in de gelegenheid stellen om aan te sluiten. Heeft uw vereniging daarvoor nu reeds belangstelling, dan kunt u dat via de webmaster van Castenray castenrav@dorpenvenrav.nl') kenbaar maken. Aan de hand van de vele websites kunt u nu al voldoende ideeën opdoen voor het bouwen van uw eigen website. De volgende stap die wordt gezet, is de aansluiting van het wijkradenoverleg en de wijkraden uit de kern Venray. Het is de bedoeling dat deze na de zomervakantie on line zullen gaan. JOHN HENDRIKS LINDA STRIJBOS CA$ -15- geven elkaar het ja-woord op vrijdag 3 juni a.s. om 11.15 uur in het gemeentehuis van Uden. De kerkelijke inzegening vindt plaats om 14.00 uur in de kerk van de H. Kruisvinding te Odiliapeel. Wij nodigen u graag uit op onze receptie van 18.30 tot 20.00 uur in de feesttent bij ons aan huis. Ons adres: Oude Dijk 139 Ceremoniemeester: 5409 SC Odiliapeel Cindy Maas 0485 45 54 98

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 15