loe r*d Bfïjvi/i n I Groente Fruit Streekproducten I.v.m. Pinksteren hebben de leerlingen maandag en dinsdag vrij. Woensdag hebben de leerlingen ook vrij i.v.m. een studiedag van de leerkrachten. Donderdagmorgen 19 mei wordt iedereen weer op school verwacht. Verslag bezoek groep 5/6 aan 'Kaaskoppen'. Kaaskoppen. Wij zijn in het kunstmuseum Jeruzalem geweest. Eerst zijn we naar schilderijen gaan kijken. En toen moesten we groepjes maken. En we kregen een blaadje (bijvoorbeeld lekker gezond), moesten we op de schilderijen zoeken wat gezond eten was. En daarna moesten we een dansje reppen of een toneelstukje doen over wat je op het blaadje had staan. En dan moest je het voor alle kinderen doen. En toen gingen we naar boven toe, moesten we schilderen op een heel groot doek. Over wat je op het blaadje had geschreven. En daarna waren we klaar en we hebben nog een spel gekregen, en daarna gingen we naar huis. Groetjes Inge Classens en Jeffrey Classens. De 4 schilderijen die door de kinderen zijn gemaakt hebben een plek in de klas en in de gang/computerruimte gekregen. Ze zijn boeiend en kleurrijk; beslist de moeite waard om eens te bekijken! Kindervakantiewerk De leerlingen van groep 3 t/m 7 hebben informatie meegekregen over het kindervakantiewerk dat van 11 t/m 15 juli zal worden gehouden. Het thema is "Glitter en Glamour". Degenen die mee willen doen moeten het inschrijfformulier uiterlijk 20 mei (vrijdag na pinksteren) op school inleveren. De enquêteformulieren zijn verwerkt en aan alle oudste kinderen uit het gezin is een brief uitgedeeld met daarin de belangrijkste mededelingen m.b.t. de enquête. De website van school is in de lucht. Hoewel deze nog niet helemaal af is, kunt u al wel eens een kijkje nemen: http://castenray.dorpenvenray.nl/destek Team bs De Stek R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Pinkstervakantie Uitslag enquête Website -13- Lorbaan 1 Veulen tel. 0-47S 550653 Openingstijden ma, «lï, <Io en vrijtlag van J3.00 u. tot 18-00 uur zaterdag van 9.00 uur tot 16.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 13