HandboosschutteriiDe Batavieren" Castenra Uw boekhouding is voor ons meer dan het administratief vastleggen van cijfers. Toernooi Ons Genoeëen America. Vrijdag 6 mei nemen we deel aan het toernooi van Ons Genoegen America, de wedstrijdcommissie verwacht dal u alle zoveel mogelijk meegaan, want volgende week is er voor ons ook geen trainingsavond, wij vertrekken om 19:00 uur. Batavieren toernooi Donderdag 5 mei krijgen we St. Willibrordus Milheeze op bezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, Robert van Casteren, llja Heidens, Henk Sir ij bos en Jos Hendrix, wel om 19:10 uur aanwezig zijn. Zaterdag 7 mei krijgen we Neerlandia Bakel op bezoek, voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, Leo Sleeghs, Bob Kuijpers, Jac Hesen en Luc Kuijpers, wel om 17:40 aanwezig zijn. Dinsdag 10 mei krijgen we Houts Welvaren Helmond op bezoek voor deelname aan ons Batavieren Toernooi de volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, Robert van Casteren, Rene Seegers, Ton Seegers en Ij la Heidens. Loting Koningschieten. Dinsdag 10 mei vindt weer de loting plaats van het jaarlijkse Koningschieten, wat op zondag 15 mei plaats vindt, aanvang loting 21:00 uur. Toernooi St. Willibrordus Milheeze. Donderdag 12 mei nemen we deel aan 't toernooi van St. Willibrordus Milheeze, de wedstrijdcommissie rekent op u deelname, wij vertrekken om 19:15 uur. Cijferscorrect voor al uw Financiële administratie Loon en salarisadministratie Belastingaangiften, ook voor particulieren Financieel en fiscaal advies Advies en begeleiding startende ondernemers Administratiekantoor Cijferscorrect Lambertusstraat 15a 5866 AM Swolgen Tel: 0478-691177 www.cijferscorrect.nl Email: info@cijferscorrect.nl Neem vrijblijvend contact op voor een nadere kennismaking!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 17