Tuinplanten, bomen en fruitbomen, graszoden etc. Véél soorten vaste planten 10 voor €10,- Tuinplantencentrum Cees Bakker St. Jansstraat 50, Meterik (weg van Horst naar Meterik) tel 077 398 38 12 Vrijdag 29 april geslotenzaterdag 30 april open van 10-5 Open op woensdagdonderdag, vrijdag en zaterdag Senioren dorpencompetitie Tennislessen: -7- Uitslag Junioren dorpencompetitie. In poule B speelde OICA afgelopen woensdag tegen Swolgen B2 en won zeer verdient met 8-0 proficiat Poule C was vrij. Programma woensdag 27 april: Poule B Merselo - TC Oica aanvang 14.00 uur Poule C IJsselsteyn - TC Oica aanvang 17.30 uur Afgelopen weekend kwam alleen het C team in actie. Er werd verloren van een veel sterker LVH team.Volgende keer meer succes. Uitslag C-team: TC Oica C - LVH C1 1-9 Programma: Zaterdag 30 april: TC Oica C - LVH C2 18.00 uur 't Löbke A1 -TC Oica A 18.00 uur Zondag 1 mei: TC Oica A - America A 9.00 uur. Hallo tennisliefhebbers van TC Oica Het "Venray open" staat weer voor de deurwie is er dit jaar van de partij. Bij dit toernooi spelen de teams van alle Venrayse verenigingen per klasse om de titel en natuurlijk voor de gezelligheid! Van beginners tot ervaren tennissers en van junioren tot de wat oudere senior spelers kunnen hieraan deelnemen. DUS geef je op alleen of misschien wel met je hele competitieteam, en zet Oica op de kaart Voor verdere gegevens zie wedstrijdformulier op publicatiebord. Opgave is tot 8 mei mogelijk door je aan te melden bij Ruud de Mulder Als je 1 dag verhinderd bent geef dit dan even door. Zoals iedereen weet is er ook dit seizoen voor de senioren weer de mogelijkheid om tennislessen te volgen. Wij hebben wederom Nathan bereid gevonden om vanaf mei iedereen de fijne kneepjes van de tennissport bij te brengen. Afhankelijk van het aantal deelnemers zal dit weer maandag en/of dinsdag avond zijn. De kosten per les zullen, afhankelijk van de grootte van de groep, om en nabij de 3 a 4 Euro liggen. Er zullen +/-10 lessen gegeven worden. Hiervoor komt er binnenkort een aanmeldingsformulier in je bus. Je kunt je ook telefonisch opgeven bij: Lea Houwen Bremmenkamp 14 te Oirlo tel. 571983 o/o en {jan /o oo - /jF.oo Uur TENNISCLUB OiRLD-CASTENRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 7