Handboosschutterii ..De Batavieren" Castenrav WE JE BE BLITTERSWIJCK B.V. JENNISKEHS mzogoeó to èlk auto's Extra trainingsavond. Donderdag 28 april is er weer een Extra Trainingsavond met Willem Teil Oirlo op de banen van Willem Teil, deze trainingsavond begint om 20.00 uur, en iedere schutter kan hier aan deelnemen. Batavieren-toernooi. Vrijdag 29 april krijgen wij De Indianen Koningslust opbezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten, Leo Steeghs, Mieky Vollenberg, Frank Weijs en Henk Strijbos, wel om 19.10 uur aanwezig zijn. Zaterdag 30 april krijgen wij De Batavieren Rips opbezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten, Mart Smulders en Jos Hendrix, wel om 18.10 aanwezig zijn. Op deze avond kan er mee geschoten worden, namens de wedstrijdcommissie. Maandag 2 mei krijgen wij Kunst en Vriendschap Liessel opbezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten, Jan Vollenberg, Teun Cremers, Ramon Marcelis en Jac Hesen, wel om 19.40 uur aanwezig zijn. Dinsdag 3 mei krijgen we Vredelust Deurne opbezoek voor deelname aan ons Batavieren toertooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten, Marl Smulders en Mart Smits, wel om 19.40 uur aanwezig zijn. Dinsdag 3 mei is er nog voldoende plaats voor mee te trainen. Donderdag 5 mei Batavieren toernooi, St. Willibrordus Milheeze, Aanvang 19.30 uur. Vrijdag 6 mei deelname Toernooi Ons Genoegen America, Vertrek 19.00 uur. Zaterdag 7 mei Batavieren toernooi, Neerlandia Bakel, Aanvang 18.00 uur Theorieopleidingen: persoonlijk les! Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Telefoon 0478 571876 Kijkt u ook eens op onze website www.wejebe.nl -6- AUTO S. MOTOR RIJSCHOOL UW MOBILITEIT SP ARTNER TeL 0478-532444 Fax 0478-532641 E-mailweiebe@rdc.net Verkoop auto's alle merken nieuw en gebruikt Leasing personen en bedrijfswagens. Dealer 45 km auto's. Reparatie en onderhoud. APK keuringen. Schade-afwikkeling en hcrsteL Voorruit vernieuwing/ speciale regeling eigen risico. Inbouw en levering alarm, telefoon en navigatie. Airco's Afvullen en reinigen. Verkoop Adno truckaccessoires. ♦Wasserette ♦Erkend Bovagbedrijf 24 uurs service

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 6