ïïilr bes™ 1W R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Gratis zandbakzand afhalen Binnenkort wordt het zand in de zandbak op school ververst. Is er iemand die nog iets moet bestraten of voor een ander doel wat gele zand kan gebruiken? U kunt het gratis op school afhalen, (s.v.p. even contact opnemen met school). Geslaagd Alle leerlingen van groep 7 en 8 hebben 21 april hun verkeersdiploma gehaald, Van harte proficiat! Groep 7 en 8 naar Techno Promo Maandag 18 april is groep 7 en 8 naar Techno Promo in Cuijk geweest, (dit was de prijs die ze hadden gewonnen bij 'Kies Techniek'.) Na een gezamenlijke lunch op school werden we om 12.00 uur opgehaald en per bus naar Cuijk gereden. De leerlingen hebben zich ontzettend goed geamuseerd bij de diverse techniekactiviteiten zoals: straatwerk, een boor maken, dakpannen leggen, skatehelling, waterleiding. Na het harde werken waren de we om 16.15 uur weer terug in Castenray. Het was een fijne middag! Inspectiebezoek Dinsdag 26 april hebben we de hele dag bezoek gehad van de inspecteur van het onderwijs. Alle klassen zijn bezocht en er is overleg geweest met leerkrachten en directie. Meivakantie Van 2 t/m 6 mei hebben de leerlingen vakantie. We hopen dat iedereen een fijne vakantie heeft en maandag 9 mei weer fit en gezond op school is. Luizencontrole Zoals gebruikelijk na een vakantieperiode zullen alle leerlingen maandagmorgen 9 mei door 'het luizenteam' worden gecontroleerd op hoofdluis. Wilt u er aan denken dat uw kind een kapsel heeft dat controleren mogelijk maakt en dat er geen gel in het haar zit. Dank u. Team bs De Stek

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 25