Uitnodiging voor de Open Dag bij Ovivo Streekproducten "WELKOM OP DE BOERDERIJ" OVIVO STREEKPRODUCTEN JANSSEN PLUIMVEE zondag 1 mei open dag 11.00 - 16.00 uur Première nieuwe bedrijfspresentatie, open dag aanbiedingen, reuzentrampoline, wafels, kleurplaat inleveren voor leuke attentie Op 1 mei a.s. gaat het Limburgse project "Welkom op de boerderij" van start. In het kader hiervan is er bij Ovivo Streekproducten een open dag. Op initiatief van de LLTB is het project "Welkom op de boerderij" ontwikkeld om boerenbedrijven in de (toeristische) bezoekers markt te zetten. De aangesloten bedrijven bieden een programma aan voor groepen. Deelnemers aan zo'n uitstapje kunnen kennis maken met het boerenbedrijf in al zijn facetten. Onder de boerderijen zijn traditionele bedrijven zoals een melkveehouder, akkerbouwer, pluimveehouder, plantenkweker en fruitteler. Maar ook wat minder gangbare ondernemingen als een paardenmelkerij, geitenmelkerij, hertenhouderij, zorgboerderij en kruidenbedrijf. Bezoekers krijgen er niet alleen een rondleiding met tekst en uitleg, maar mogen vaak ook zelf aan de slag. O vivo/Janssen Pluimvee in Meerlo is een van de deelnemende bedrijven aan het project "Welkom op de boerderij" en gaat de start vieren met een open dag op zondag 1 mei van 11.00 - 16.00 uur. Tijdens deze open dag is er de première van onze nieuwe bedrijfspresentatie "de weg van het ei", er zijn kinderactiviteiten, speciale aanbiedingen en u kunt rondkijken in onze ontvangstruimte en winkel. M.i.v. 1 mei start Ovivo met een nieuwe opzet van rondleidingen. Een rondleiding op ons bedrijf ziet er als volgt uitOntvangst met koffie/thee/fris en een prijsvraag om in te vullen. Vervolgens een presentatie waarin we kennismaken met de werkzaamheden op een modern pluimveebedrijf. Verschillende huisvestingsystemen worden kort belicht, kip- en eiweetjes zijn er ook voldoende. Hierna gaan we het bedrijf op om een kijkje te nemen bij het eieren-sorteren. Dit gebeurd op een centrale plaats, volautomatisch met o.a. een robot die pallets vol zet met stapels eieren. Prachtig om te zien. Naar wens kan de groep nog aan de slag: met de kersverse eieren gaan we een lekker beslag maken en wafels bakken. En opeten natuurlijk. Voor schoolgroepen zijn er lesprogramma's aanwezig. Van harte welkom. Noud en Marlies Janssen. OVIVO Heesweg 9, Meerlo, 0478-697271 wo-do-vr: 13.30 - 17.00 u zat: 10.00 - 15.00 u

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 19