RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Zorggroep Castenray Zondag 24 april doen de volgende kinderen van groep 4 om 10.30 uur de Eerste Heilige Communie: Iris Philipsen, Kris Philipsen, Moniek Strijbos, Jesper Versteegen en Heike Vullings. We wensen de kinderen en hun familie een fijne, zonnige dag. Maandagmorgen 25 april hebben de leerlingen van groep 4 vrij Woensdag 20 april gaan de leerlingen van groep 5 en 6 naar Kunstencentrum Jeruzalem. Zij bezoeken de expositie 'Kaaskoppen'. Volgende week zal de groep kort verslag doen van dit bezoek! Het uitstapje voor de leerlingen van basisgroep 1 en 2 is één week verschoven naar donderdag 23 juni. Wilt u deze nieuwe datum s.v.p. noteren. Hartelijk dank aan iedereen die de enquête heeft ingevuld. Alle formulieren die tot nu toe zijn ingeleverd worden verwerkt. Hierbij sluiten we de inlevertermijn af. Te zijner tijd komen we op de uitslag terug. Wist u - dat wij op school lege cartridges inzamelen. Deze worden regelmatig op school opgehaald en wij krijgen daarvoor een vergoeding. Helaas kunnen wij geen lege tonerflessen inleveren! Binnenkort wordt het zand in de zandbak op school ververst. Is er iemand die nog iets moet bestraten of voor een ander doel wat gele zand kan gebruiken? U kunt het gratis op school afhalen, (s.v.p. even contact opnemen met school). Team bs De Stek Op dinsdag 26 april is er een vergadering bij Nel Wismans om 20.00 uur. -9- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Communie Jos van Boekei, Ilse Bongers, Mark Claessens, Harm Cremers, Casper Dinghs, Groep 5/6 op excursie Wijziging datum schoolreis basisgroep 1 en 2 Enguête Gratis zandbakzand afhalen Afgelopen zondag tijdens de wedstrijd in Maasbree behaalde Bo Classens met haar pony Nicky in het dressuur DB een 1eprijs. Bo proficiat.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 9