biljartclub -3- SVOCOl 2 - Swolgense Boys 2 1-1 Èèn puntje werd er overgehouden aan een aardige wedstrijd tegen het sterker geachte Swolgen. Drie waren er meer op zijn plaats geweest gezien het gevaar dat onze voorwaartsen stichtten en hetgeen de tegenstander er tegenover zette. De eerste helft ging goed gelijk op met kansjes over en weer. Een verre ingooi van Bart werd op de juiste waarde geschat door Marco en deze volleerde het leer op prachtige wijze achter de goalie. Swolgen probeerde steeds met lange ballen hun spitsen te berreiken maar onze verdediging gaf geen krimp. Met soms aardig combinatie voetbal hing de 2-0 in de lucht. Maar een oude voetbalwet zegt "als je zelf niet scoort, dan doet de tegenstander dat wel" en zo kwam Swolgen, zij het ietwat gelukkig, op gelijke hoogte. Peter had nog de 2-1 op de schoen maar schoof de bal net naast. Het technische duo Wennekers/Clephas was niet geheel tevreden met de puntendeling maar zag perspectief voor de komende wedstrijd tegen Wittenhorst. SVOCOl 3 - Resia 2 1-4 Doelpunten: 2' Luc Strijbos (p) 1-0, 40'53'62' (p), 78' Resia Verkeerde strategie De wedstrijd ging gelijk op met veel kansen aan beide kanten. Maar bij het derd was het deze zonnige zondag het allemaal net niet. Kansenmissende spitsen en een niet werkende buitenspelval deed het derd uiteindelijk de spreekwoordelijke das om. Uiteindelijk was de overwinning toch wel gedeeltelijk terecht voor Resia. De sfeer was goed maar om klassebehoud veilig te stellen moet er volgende week gewonnen worden van de Erica Walaria Combinatie uit Well. De versterkingen Rene Voermans en Paul Willems van het vijfde elftal speelde beiden een puike pot maar het mocht niet baten. Bedankt heren! Excellent 4 - SVOC 6 2 - 3 (0 - 1). Een fijne zonnige morgen en een even fijne sportieve wedstrijd. Ook dit keer veel prachtige open kansen waarvan er nu toch enkele werden benut. De verrassende doch welkome zege werd behaald met hard werken vooral na rust toen Excellent geregeld het initiatief had. SVOC 6 wenst iedereen prettige paasdagen. Internet. SVOC is ook op het internet te vinden. De pagina is nog in opbouw en als proef. Volgend seizoen willen we de hele pagina ingevuld hebben. Heeft u over hetgeen nu op de pagina staat opmerkingen, suggesties of andere zaken laat het ons dan weten. U kunt alle zaken kwijt in het gastenboek. Schroom niet om het te doen. WWW.SVOCQ1.nl Hier zult u de versalgen die niet in de dorpsbladen kunnen ook kunnen lezen. Evenals de programma's voor de komende weken. din 29 mrt vrij 1 apr don 31 mrt don 31 mrt PROGRAMMA: De Ketsers A De Ketsers C1 D.V.S. De Ketsers D Swolgen 2 VRIJ B.B.C. 65 De Ketsers C2 Hap Hap 1 De Ketsers E ketsers UITSLAGEN: De Pomerans 1 De Ketsers C1 De Ketsers C2 't Hoekje De Ketsers E De Ketsers A 2 - 7 Jules Hoeymakers 17 brt Boems Jeu 1 0 - 11 Leste Geulde 7 - 4 Aloys Kuijpers 17 brt De Ketsers D 4 - 7 Tom Jacobs 18 brt Harold Strijbos 18 brt 't Paradijs 2 0 - 11 1,78 1.72

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 3