ZATERDAG 26 MAART 14.00 UUR si LEVENDE KRUISWEG PLAATSING VELDKRUIS Dit mag u niet missen!!!! i RU1TERCLUB "DE EENDRACHT" -14 Er is door veel mensen nogal wat energie ingestoken om van het geheel een boeiend schouwspel te maken. Voor Castenray is het een buitengewoon uniek gebeuren en we hopen dan ook vooral van onze eigen inwoners de nodige belangstelling te mogen ondervinden. Mensen die mee willen lopen, kunnen dit doen aan beide kanten van de groep rond Christus. U hebt dan het beste zicht op het schouwspel. Ook is er, bijvoorbeeld voor de meelopende kinderen, ruimte tussen de trommelaars en de Christusgroep. Er mogen zich geen personen begeven tussen de paarden en de trommelaars!! De Lollebeekweg en de Steegkamp worden tijdelijk afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Aanwonenden aan de te lopen route willen we vragen van 14.00 uur tot 15.30 uur geen auto's langs de route te parkeren. Koorleden en trommelaars worden om 13.45 uur in de kerk verwacht. Ingang sacristie. De ruitersoldaten en paardenbegeleiders stellen zich om 13.55 uur op aan de Matthiasstraat tegenover de familie van Gaal. Het publiek vragen we niet te dicht bij de paarden te gaan staan. Acteurs en actrices worden volgens het grimeerschema op tijd in de sacristie verwacht. Na afloop van het geheel is er voor alle medewerkers koffie in De Wis. Donderdag 24 maart: Om 19.00 uur korte bijeenkomst organisatiegroep bij Jan Strijbos. Schminkschema voor deelnemers "levende kruisweg" Het is de bedoeling datje op het tijdstip datje ingedeeld bent, aanwezig bent en klaar bent om geschminkt te worden. Dat wil zeggen datje dan ook de benodigde kleding aan hebt. Voor de grime zorgen: Marja Claessens; Agny Classens en Maria Dinghs. Zeer bedankt voor jullie medewerking! Bijeenkomst in de sacristie op de aangegeven tijden. 12.30 uur Christus: Thijs Arts Maria: Nel Ku ij pers Maria Magdalena: Agny Classens Annas: Leo Drüggen 12.45 uur Kajafas: Bert Lenssen Petrus: Ties Dinghs Johannes: Jos Wismans Martha: Annie Lenssen 13.00 uur Beul: Jac Hesen Beul: Toon Dinghs Dienaar: Gerrit Cremers Pilatus: Henk Dinghs 13.15 uur Simons van Cyrene: Leo Büddiger Veronica: Mia Rutten Verteller: Jan Strijbos Afgelopen zaterdag behaalde Marcel Classens met zijn paard Zulano Z Een 5eprijs in het dressuur B. De snert-tijdrit wordt gehouden op zondag 3 April met ruiters en aangespannen rijders We vertrekken om 10.30 uur bij het oefenterrein en gaan dan richting de Swolgse bossen. Je kunt je nog tot 1 April opgeven voor een wedstrijd in Stevensbeek: ponys 5 Mei en paarden 8 Mei. - -

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 14