TÜ^ cas™ Donderdag 17 maart sluiten we het schoolproject af met een inloopavond. Kinderen, ouders, broers, zussen, opa's, oma's en iedereen die het leuk vindt om een kijkje te komen nemen in onze school, is tussen 18.00 en 20.00 uur van harte welkom. In de klassen is te zien hoe de groep het thema heeft uitgewerkt. De speelzaal, waar je kunt genieten van een kopje koffie of een glaasje drinken, is door de ouders van de ouderraad aangekleed. Verkoop boeken en computermaterialen Af en toe moetje eens opruimen! Dat is thuis het geval en ook op school is dat zo. Er zijn enkele nieuwe methodes gekomen en de dingen die bij de oude methode hoorden, zoals boeken, worden niet meer gebruikt. Op dit moment wordt het documentatiecentrum opnieuw ingericht en een aantal boeken wordt vervangen. Veel leesboekjes zijn i.v.m. de gewijzigde spelling voor ons niet meer bruikbaar, maar ze zijn natuurlijk evengoed leuk om te lezen. Ook zijn er computers, beeldschermen en toetsenborden die te koop worden aangeboden. We willen iedereen die daar belangstelling voor heeft, uitnodigen om op donderdag 17 maart (tijdens de inloopavond van 18.00 - 20.00 uur) in het wissellokaal te kijken wat er zoal (voor een klein prijsje) te koop wordt aangeboden. Is er voor u of uw kind iets leuks bij? Even neuzen! Donderdagmiddag 10 maart zijn de leerlingen van groep 5 en 6 op bezoek geweest bij Chinchillacentrum Vervuurt in Leunen. Ze hebben er niet alleen gekeken maar ook op veel vragen een antwoord gekregen. We bedanken de familie Vervuurt en de ouders die de leerlingen begeleid hebben. Dit is wat de leerlingen van groep 5 en 6 daar over vertellen: We hebben een paar uren geleden de chinchilla 's gezien die net geboren waren En we hebben die 1 dag geboren waren gezien. En de alleroudste chinchilla die 25 jaar oud was. De eigenaar was Wim Vervuurt. Die heeft ons van alles verteld. En we hebben ook veel geleerd. Bijvoorbeeld de chinchilla 's lichaamstemperatuur is 37 (IJ, graden. En we mochten nog foto 's knippen. En we kregen nog een sticker en een blaadje. En toen moesten we gaan het was heel leuk. Groep 5/6 De kans is groot dat we vrijdagmorgen het schoolproject op een bijzondere en indrukwekkende manier kunnen afsluiten. Hoe??? Dat blijft nog even een verrassing omdat bij het maken van dit Schansbericht nog niet alles helemaal geregeld was. Als alles doorgaat krijgen de ouders hier via de leerlingen de komende dagen zeker meer over te horen en lezen. Techniekdag Venray De leerlingen van groep 7/8 hebben vrijdag 11 maart kunnen genieten van een dagje 'techniek" Het enthousiasme en de inzet waarmee ze gewerkt hebben aan de opdracht: 'ontwerp een molen' is beloond. Het resultaat mocht gezien worden en dat vond de jury ook. Het werkstuk van onze leerlingen is genomineerd voor een prijs. Welke? Dat wordt later bekend gemaakt. Prijs 1, 2, of 3 R.K. Basisschool 'De Stek' Open school op donderdag 17 maart Groep 5 en 6 op bezoek bij de chinchillakwekerii De chinchilla fokkerij Spectaculaire afsluiting schoolproject?? -7-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 7