Aanleg riolering buitengebied. In oktober 2004 is aannemersbedrijf Reiling gestart met de uitvoering van het werk aanleg riolering buitengebied in de cluster Castenray-Heide-Smakt- Vredepeel". Helaas is de aannemer tijdens de uitvoering in december 2004 failliet gegaan. Hierdoor heeft het werk 3 maanden vertraging opgelopen. Op dit moment wordt er weer gestart met de aanleg van de riolering. Aannemersbedrijf Huberts Wegenbouw heeft de werkzaamheden van Reiling overgenomen. Volgens de nieuwe planning zal het leidingwerk medio juli gereed zijn, vervolgens zal het elektromechanische gedeelte geïnstalleerd worden. Volgens planning gaan we dan eind 2005 in bedrijf. Alle woningen/bedrijfspanden worden middels een bewonersbrief voorafgaand aan de uitvoering ingelicht. In deze brief staan de telefoonnummers van de uitvoerder Huberts Wegenbouw en de toezichthouder van de gemeente Venray om eventuele details nader af te stemmen De planning ziet er als volgt uit; Cluster Vredepeel is grotendeel uitgevoerd en wordt vervolgd Medio maart aanvang cluster Heide Medio april aanvang cluster Smakt Medio mei aanvang cluster Castenray Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met de toezichthouder R. van 't Veer Gemeente Venray Telefoon 0478-523910 Nederlandse Vakantie Consulenten -6- voor een persoonliik advies Uw vakantiereis boeken bij u thuis, op een tijdstip dat u uitkomt! Keuze uit alle bekende Nederlandse reisorganisaties met een uitgebreid aanbod vakantiereizen. Eén telefoontje naar mij en ik kom graag, geheel vrijblijvendbij u langs. Voor deze service betaalt u niets extra. reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Castenray tel.: 0478 571822 fax: 0478 691332

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 6