Stichting Jeugdwerk Castenray Aan alle senioren leden van TC OICA. SVOC 6 - Westerbeekse Boys 2 1-4 Peter Verlinden. Een best leuke wedstrijd in een sportieve sfeer waarbij Westerbeek aanvallend gerichter opereerde. De meeste kansen waren hoe vreemd het ook klinkt, voor SVOC. Maar hoewel de doelrijpe kansen gestaag ophoopten bleef het bij die ene tegentreffer, in aantal beslist veel te weinig. Op vrijdag 18 maart a.s. gaan we weer met paaseieren rond. Meld je aan om even mee te helpen telefonisch op 0478-571407 Of via mail naar T.Wennekers@home.nl Doe dit zo snel mogelijk zodat we de routes kunnen inplannen. Geef dan ook door of je een auto ter beschikking hebt. Vele handen maken ligt werk. Dus 18 maart laat in de middag graag present Alle jeugdleden worden dan zeker verwacht om 17.30 uur Op Haalakker 39a. Willen alle leden die een E-mail adres hebben dit doorgeven op bovenstaand E-mail adres, zodat je al het nieuws dan snel ter beschikking hebt. Ook de aanmeldingsformulieren enz. kunnen dan via E-mail verspreid worden, wat dan weer makkelijk en snel is Tevens bespaart dit ons veel kopieer en bezorg werk. Zaterdag 19 maart: Doet ie 't of Je kunt je nog opgeven t/m 16 maart bij Regi (571590) en het kost 1,50 Zaterdag 2 april MISTERY PARTY Wat dit precies inhoud blijft natuurlijk nog een mysterie, dus geef je vlug op. Het kan nog t/m 30 maart en het kost €2,-e Zaterdag 16 april Boer en piloot Je kunt je opgeven t/m 13 april en het kost €1,- Noteer de volgende data als vast op de kalender: 29 april en 6 mei bloemenactie We komen dit jaar 2 keer rond. Op 29 april komen we rond met snijbloemen en halen we tevens de bestellijsten voor de perkplanten op. Op 6 mei komen we de bestelde perkplanten afleveren. 18 juni: Rollebol 8 t/m 11 juli: Doeweekend 16- TENNISCLUB "OlRLD - CASTENRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 16