Ouderenvereniging Werkgroep gezinsvieringen. K.B.O. Castenray Contributie 2005. Op de jaar en feestvergadering is de contributie vastgesteld op 15.- per persoon. De contributie kunt U voldoen op rekening 1332 98 418 t.n.v. KBO Castenray, met vennelding contributie 2005, U kunt de contributie ook voldoen bij de penningmeester Mart Smulders, door het bedrag in een enveloppe voorzien van naam en adres te deponeren in de brievenbus Horsterweg 45c in Castenray. Vanwege de administratie gaarne voldoen voor 1 mei a.s. Bedevaart naar de Smakt 16 maart a.s. Vanmiddag 16 maart gaan we op Bedevaart naar St. Josef naar de Smakt Excursie naar legpluimveebedriif bij Eric Thieleu Op donderdag 17 maart a.s. voormiddag gaan we op excursie naar het legpluimveebedrijf bij Eric Thielen. Horsterweg 27 bij de nieuwe loods. We worden om 10.00 uur verwacht. Zijn er mensen die graag met iemand meerijden geef dit even door bij Truus Tacken tel 571249 Houdt deze datum vrij. Dorpskalender. Onze geplande activiteiten staan vermeld op de dorpskalender. I Zaterdag 19 maart is de volgende gezinsviering. Deze staat in het teken van palmpasen en dan zullen de communicantjes zich voorstellen. Natuurlijk kun je weer je versierde palmpaasstok meebrengen. Heb je nog geen stok, op school zijn nog enkele stokken die je mee mag nemen. Zijn er schoolverlaters die nog een stok thuis hebben? Gebruik je de stok niet, breng die a.u.b. naar school. Dan hebben nieuwe leerlingen ook een palmpaasstok. Bedankt! Je kunt de palmpaasstok ook zelf maken natuurlijk. Maak 2 stokken aan elkaar in de vorm van een kruis. Bevestig de stokken met een spijker aan elkaar. Omwikkel het kruis dan met wit, geel en groen crepe-papier. Liefst ook met groene buxustakjes, dit is het traditionele palmpasen- groen. Versier het geheel met een ronde krans of slinger vol pinda's, eitjes en rozijntjes. Je kan er ook nog fruit bij hangen. Zo'n krans verwijst naar de kringloop van het jaar. En een ei is een teken voor nieuw leven en vruchtbaarheid. Bovenop het kruis prikje een broodhaantje. Wat betekent de haan op de palmpaasstok? Een haan kraait als de zon opkomt, bij het begin van een nieuwe dag. Zo is de haan een teken van waakzaamheid en ook van inkeer, vergeving en nieuw begin. Er staan misschien wat moeilijke woorden in, maar je mama en papa weten die wel uit te leggen aan jou. Jullie kunnen al wel beginnen met het versieren van de stok. Dan zien wij jullie volgende week zaterdag in de kerk. Groetjes, Werkgroep gezinsvieringen. -13-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 13