Annas: Maria: Petrus: Beul: Maria Magdalena: Simon van Cyrene: Leo Büddiger Ties Dinghs Leo Drüggen Nel Knijpers Toon Dinghs Annie Lenssen Kajafas: Veronica: Martha: Dienaar: Johannes: Beul: Bert Lenssen Mia Rutten Agny Classens Gerrit Cremers Jos Wismans Jac Hesen Verteller: Regie: Zang: Kleding: Technische medewerkers: Organisatie: Algehele leiding: Jan Strijbos Grime: Piet Kuijpers Dirigent: Dames- en Herenkoor Fotograaf: Passiespelen Tegelen Video: Piet Hoeijmakers Henk Classens Henk Dinghs Jan Strijbos Jan Strijbos Grime: Marja Claessens Joop Simons Hay Strijbos Will Janssen Hay Willemssen Jac Vennekens Afgelopen zaterdag hadden we een goede repetitie en regisseur Piet Kuijpers was dan ook heel tevreden over het vertoonde schouwspel. Het belooft op Paaszaterdag een mooi spektakel te worden en uiteraard hopen we op zeer veel belangstelling bij dit voor Castenray buitengewoon unieke gebeuren. Zaterdag 19 maart hebben we de generale repetitie in de loods van Jan Classens aan de Roffert. We zouden het fijn vinden, wanneer alle deelnemers aan de 'levende kruisweg' om stipt 16.30 uur aanwezig zijn. We repeteren dan weer in de bijbelse kleding en zo mogelijk met blote voeten in sandalen. Ook de koorleden zijn voor deze repetitie uitgenodigd, zodat we het geheel met zang kunnen doornemen. -10- op 15 en 16 april is het weer zover, voor de zesde keer zal er gestreden worden om de felbegeerde D-DAY wisseltroffee. de wedstrijden zullen om 19.30 beginnen. Deelname staat open voor alle inwoners van casele en voor een ieder die enigzins gerelateerd is tot casele. het inschrijfgeld bedraagt 3.50 Euro. Ook zullen er weer loten verkocht worden voor de altijd gezellige en spannende tombola. We hopen op veel deelnemers om het elkaar weer zo moeilijk mogelijk te maken. Inschrijven kun je via het inschrijfformulier wat bij de koster achter de bar te verkrijgen is of door onderstaande strook in te leveren bij de koster men dient dan tevens het inschrijfgeld te voldoen. Inschrijven kan tot 3 april INSCHRIJFFORMULIER D-DAY 2005. NAAM: ADRES: TEL:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 10