Werkgroep gezinsvieringen. Beste lieve mensen. rts Zaterdag 19 maart is de volgende gezinsviering. Deze staat in het teken van palmpasen en dan zullen de communicantjes zich voorstellen. Natuurlijk kun je weer je versierde palmpaasstok meebrengen. Heb je nog geen stok, op school zijn nog enkele stokken die je mee mag nemen. Zijn er schoolverlaters die nog een stok thuis hebben? Gebruik je de stok niet, breng die a.u.b. naar school. Dan hebben nieuwe leerlingen ook een palmpaasstok. Bedankt! Je kunt de palmpaasstok ook zelf maken natuurlijk. Maak 2 stokken aan elkaar in de vorm van een kruis. Bevestig de stokken met een spijker aan elkaar. Omwikkel het kruis dan met wit, geel en groen crepe- papier. Liefst ook met groene buxustakjes, dit is het traditionele palmpasen- groen. Versier het geheel met een ronde krans of slinger vol pinda's, eitjes en rozijntjes. Je kan er ook nog fruit bij hangen. Zo'n krans verwijst naar de kringloop van het jaar. En een ei is een teken voor nieuw leven en vruchtbaarheid. Bovenop het kruis prikje een broodhaantje. Wat betekent de haan op de palmpaasstok? Een haan kraait als de zon opkomt, bij het begin van een nieuwe dag. Zo is de haan een teken van waakzaamheid en ook van inkeer, vergeving en nieuw begin. Er staan misschien wat moeilijke woorden in, maar je mama en papa weten die wel uit te leggen aan jou. Jullie kunnen al wel beginnen met het versieren van de stok. Dan zien wij jullie volgende week zaterdag in de kerk. Groetjes, Werkgroep gezinsvieringen. Bij deze komen we terug op de Lourdes bedevaart, die begin juni zal plaats vinden. Van jullie mooie gift gaat Dhr. Ad Mennen uit Castenray, genieten van een geweldige verzorgde bedevaart. We hopen natuurlijk allemaal dat Dhr. Mennen een welverdiende vakantie-bedevaart gaat krijgen. Ad geniet ervan en laatje lekker verwennen en verrassen Alvast veel plezier. De leden van de zorggroep. k begrafenis en crematie onderneming Ir. /Ylarijkestraat Ja 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 596 lAJ Horst telefoon 077 398 70 99 Wit Ziln daq en nacht bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 y

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 7