R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Schoolproject Komende weken wordt er in alle groepen gewerkt aan het schoolproject met als thema: dieren. In basisgroep 1 is het thema: boerderijdieren, in basisgroep 2: roofdieren, In basisgroep 3: knaagdieren, in basisgroep 4: waterdieren. Open school op donderdag 17 maart Donderdag 17 maart sluiten we het schoolproject af met een inloopavond. Kinderen, ouders, broers, zussen, opa's, oma's en iedereen die het leuk vindt om een kijkje te komen nemen in onze school, is tussen 18.00 en 20.00 uur van harte welkom. In de klassen is te zien hoe de groep het thema heeft uitgewerkt. De speelzaal, waar je kunt genieten van een kopje koffie of een glaasje drinken, is door de ouders van de ouderraad aangekleed. Verkoop boeken en computermaterialen Af en toe moet je eens opruimen! Dat is thuis het geval en ook op school is dat zo. Er zijn enkele nieuwe methodes gekomen en de dingen die bij de oude methode hoorden, zoals boeken, worden niet meer gebruikt. Op dit moment wordt het documentatiecentrum opnieuw ingericht en een aantal boeken wordt vervangen. Ook zijn er computers, beeldschermen en toetsenborden die te koop worden aangeboden. We willen iedereen die daar belangstelling voor heeft, uitnodigen om op donderdag 17 maart (tijdens de inloopavond van 18.00 - 20.00 uur) in het wissellokaal te kijken wat er zoal (voor een klein prijsje) te koop wordt aangeboden. Is er voor u of uw kind iets leuks bij? Even neuzen!! Groep 1 en 2 op bezoek bij de boerderij Donderdagmiddag 3 maart zijn de leerlingen van groep 1 en 2 op bezoek geweest bij de familie Tacken en de familie Strijbos. Bij de familie Tacken hebben ze naar de varkens gekeken en bij de familie Strijbos naar de koeien, paarden, geiten, schapen en kippen. Ze hebben er niet alleen gekeken maar ook op veel vragen een antwoord gekregen. Ook hebben ze van alles verzameld van de dieren. Wat zoal? Dat kunt u zien en ruiken op donderdagavond 17 maart als de school van 18.00 - 20.00 uur voor iedereen open staat om een kijkje te komen nemen. Namens alle kinderen en de leerkrachten: familie Strijbos en familie Tacken heel hartelijk bedankt voor de gastvrijheid en de leuke en leerzame middag. Techniekdaq Venrav Vrijdag 11 maart gaat groep 7 en 8 naar de 'Doe- en Info Manifestatie Techniekdag' in Venray. Deze middag zal in het teken staan van allerlei activiteiten rondom techniek. Ook doen de leerlingen weer mee aan de techniekontwerpwedstrijd. Groep 7/8 heeft de afgelopen weken hard gewerkt aan de opdracht: ontwerp een molen. Dit hebben de leerlingen gedaan met de hulp van een aantal zeer deskundige vaders die we dan ook erg willen bedanken voor hun hulp. Op zaterdag 12 maart wordt de uitslag van de ontwerpwedstrijd bekend gemaakt. I.v.m. het bezoek aan deze techniekdag zijn de leerlingen van groep 7/8 deze vrijdagmiddag wat later thuis. Open dag Kies Techniek Op zaterdag 12 maart is er open dag van de Kies Techniek Manifestatie Deze dag is voor kinderen boeiend en leerzaam, er is veel te doen en te ontdekken en iedereen is welkom. Plaats: Industrieterrein Keizersveld in Venray. Voor meer informatie: zie regionale bladen of de kabelkrant.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 10