Te Koop: Bloeiende viooltjes, primula's en madeliefjes in vele kleuren Op zaterdag 12 maart is de laatste open dag van de Kies Techniek Manifestatie en op deze dag is ook de uitslag van de ontwerpwedstrijd. De datum waarop nieuwe leerlingen kunnen worden aangemeld is (gemeentelijk) verzet naar donderdag 24 maart. Aanmelding kan plaats vinden tussen 16.00 en 17.00 uur. Hay Cox Molengatweg 4 Horst Tel, 077-3982922 0654306964 -5- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Adviesqesprekken groep 8 Dinsdag 8 maart zijn de adviesgesprekken voor de leerlingen van groep 8 en hun ouder(s). Techniekdaq Venrav Vrijdag 11 maart gaat groep 7 en 8 naar de 'Doe- en Info Manifestatie Techniekdag' in Venray. Deze middag zal in het teken staan van allerlei activiteiten rondom techniek. Ook doen de leerlingen weer mee aan de techniekontwerpwedstrijd. Groep 7/8 heeft de afgelopen weken hard gewerkt aan de opdracht: ontwerp een molen. Dit hebben de leerlingen gedaan met de hulp van een aantal zeer deskundige vaders die we dan ook erg willen bedanken voor hun hulp. Deze dag is voor kinderen boeiend en leerzaam, er is veel te doen en te ontdekken en iedereen is welkom. Wijziging datum aanmelden nieuwe leerlingen schooljaar 2005/2006 Kledinqinzameling Maandag 7 maart is er weer een kledinginzameling. U kunt zakken met kleding brengen op vrijdag 4 maart van half vier tot 5 uur en op maandag 7 maart 's morgens tot 9 uur. Doet u weer mee? De opbrengst komt voor een deel ten goede aan de leerlingen van onze school en voor een deel aan het Ronald Mc Donald Kinderfonds. Tuinonderhoud zaterdag 12 maart Zaterdag 12 maart staat het onderhoud rondom de school weer op het programma. We verwachten om 9 uur de ouder(s) van de volgende leerlingen:: Yoeri Schreibers, Dong Cai Roelofs, Jenny Friesen, Demi Jakobs, Mark Claessens, Geert Strijbos, Casper Dinghs, Maikel Sommers, Dirk Baltussen, Lonneke Duykers. Van de leerkrachten is Ria Sonnenberg aanwezig. Als iemand verhinderd is, vragen we om zelf voor een vervanger te zorgen. Werkzaamheden zijn o.a.: tuinonderhoud, vegen van de speelplaats en het wassen van de ramen van de klaslokalen aan de buitenkant. Materialen die o.a. gewenst zijn: tuingereedschap en kruiwagens, ladders Team bs De Stek

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 5