De finish is bereikt Handboogschutterij ,,De Batavieren Castenray -5- Knuppels en Knuppelinnekes, Dun eindstreep is gehald. De race is geloeëpe. As hardloeëper hedde maestal en voldaon gevül as ge ower de finish komt. En zoeë kieke wej ok terug op en fantastisch Carnavalsjaor. De ienspanninge die wej dorvur geleverd hebbe ware soms wel is vergliekbaar mit die van enne hardloeëpwedstrijd, mar zien ruum goedgemakt dur ut plezier wat we dur an belaeft hebbe. Wej danke iederieën den op welke manier dan ok en bejgedrage het geleverd an dizze vur os onvergaetelike Carnaval. Ok zien wej dur trots op dat de scepter now gehantierd wordt dur os aege naef Prins Sander I. Blieft ut toch allemol nog en bitje kort bej huus. Wej wense Prins Sander I, zien Prinses Petra en zien hieële familie veul succes toe en hope dat zillie net zonne mojje Carnaval meuge belaeve as dat wej hebbe gehad. Ex Prins Henk I Ex Adjudanten Daan en Gijs Ex Barones Hanneke Evelien 4e ronde 25 meter 1 pi/L Donderdag 6 januari helpen met de verzorging van de schietbeurt van Willem Teil Oirlo, de volgende personen worden verzocht om, om 18.50 uur aanwezig te zijn op de banen van Willem Teil Oirlo, Jan Vollenberg, Sjaak Cremers, Leo Steeghs en Mart Smulders. Vrijdag 7 januari schietbeurt Batavieren, deze wordt verzorgd door leden van Willem Teil Oirlo. De schutters die op deze avond schieten vertrekken om 18.45 uur. Zaterdag 8 januari schietbeurt Batavieren op de banen van Willem Teil Oirlo, de volgende personen worden verzocht om, om 18.20 uur aanwezig te zijn op de banen van Willem Teil Oirlo, Brigit Strijbos, Teun Cremers, Robert van Casteren en Mart Smulders. De schutters die op zaterdag schieten vertrekken om 18.15 uur. Dinsdag 11 januari Trainingsavond, deze begint om 20.00 uur HANDBOOGSPORTiets voor u. Als er personen in Castenray zijn die eens kennis willen maken met deze sport zij zijn altijd welkom op onze trainingsavond op dinsdagavond in Café De Koster Horsterweg 70 Castenray, of u kunt contact op nemen met een der volgende nummers571935571363, 571630, 571249 en 571873. 9 V CASTENRAY M\ 1919

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 5