^enaobere Nederlandse Vakantie Consulenten Uw vakantiereis boeken bij u thuis op een tijdstip dat u uitkomt! De lente/zomer gidsen zijn binnen. Nog volop keuze Veel hotels en appartementen geven vroeg-boek-korting CAJEKO 8 Op zondagmiddag 2 januari is ut Prinsenbal. As gi-j zin het um ut aftreeje van ozze Prins Henk wilt mitmake en naturlek ok de ni-je Prins wilt zien uutkomme, kom dan um 15.30 uur naor ut speulveldje, van waoruut weej dan gezameluk vertrekke naor de "Schans es chop Tot zondag... reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Castenray Ons kerst-optreden zit er al weer op! Alle meisjes en jongens: hartelijk bedankt; jullie hebben prima gezongen. Het werd steeds mooier! Dat kwam natuurlijk ook dat jullie steeds heel trouw op alle repetities zijn gekomen. Daarvoor ook een bedankje naar alle ouders die daar mede voor gezorgd hebben natuurlijk! We gaan nu uitrusten en genieten van een welverdiende vakantie. In de tweede schoolweeek beginnen we dan weer, dus op donderdag 13 jan,.zoals vanouds tot 16.30 uur. De eerstvolgende gezinsviering is op 19 maart (palmzondag). Dit was het voor dit jaar Ik wens iedereen een prettige jaarwisseling en een heel fijn 2005 toe!!! V*.v VC5 We gaan dan weer met frisse moed verder! -y Groetjes, Ria Maes. voor een persoonlijk advies Voor deze service betaalt u niets extra. tel.: 0478 571822 fax: 0478 691332 e-mail: marion.classens@home.nl Aangesloten bij SGR en ANVR, dus (financieel) veilig en vertrouwd Uut de Kampagne

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 8