^erveren/p, -13- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 13 december 2004 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 12 oktober jl. - Notulen zijn akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Leefbaarheidsbudget van de dorpsraad is ons toegekend. - Bijdrage gekregen van SPOV; de helft van de oprichtingskosten oudervereniging. - Bedanktbriefje van Dinie voor het bloemetje van de OV tijdens haar ziekte. 4. Algemene punten: - MR verslag Zittingsperiode van de MR-leden is 3 jaar geworden Visienota 2015 is besproken, voor de kerkdorpen zal er tot 2015 niets veranderen. - Nabespreking Sinterklaasintocht Het was regenachtig weer waardoor we de intocht door het dorp af hebben moeten zeggen. - Kerstviering Het programma is het zelfde als afgelopen jaar De school is weer heel mooi versiert. 5. Punten onderwijsteam: - Samen met de dorpsraad is er een nieuw kopieerapparaat gekocht, hiermee zal de Schans ook gekopieerd worden. Na de verbouwing zal dit in een aparte ruimte in de school gebeuren. - De misdienaars kunnen niet meer onder schooltijd een mis dienen. De kinderen (dit zijn vaak dezelfde leerlingen) missen te veel onderwijs. - Dinie zal na de kerstvakantie weer starten - De stagiëre is van groep 5/6 naar 7/8 gegaan. Bij de oudergesprekken werd door enkele ouders toch de rapportbespreking gemist. 6. rondvraag met team: - Hier wordt geen gebruik van gemaakt. 7. Algemene punten zonder team: - Bowlingtoernooi Voor kinderen die deelnemen wordt vervoer geregeld, kinderen die willen gaan kijken moeten op eigen gelegenheid en verantwoording naar Oostrum. - Sinterklaasintocht Aantal broodjes in draaiboek vermelden? - Ouderpanels In enkele dorpen zijn ouderpanels opgericht, Wilbert deelt een folder uit die we thuis door kunnen lezen. 8. Wat verder ter tafel komt rondvraag: - Receptiebezoek Prins; receptiegroep 2 is aan de beurt. 9. Aandachtspunten, volgende vergadering: - medewerkersavond - draaiboek Sinterklaasintocht - carnaval - castenray digitaal Volgende vergadering: 18 januari 20.00 uur. 10. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 13