Wij wensen u fijne en gezellige Kerstdagen. Werkgroep gezinsviering -14- Zaterdag 25 december is om 11.00 uur de gezinsviering.. De dienst staat in het teken van kerstmis. We willen natuurlijk niet alles verklappen, maar we kunnen wel vertellen dat het kerstspel door Castenrayse kinderen zal worden uitgebeeld. Cajeko zal enkele kerstliedjes zingen. Kom dus naar de kerk om met ons het kerstfeest te vieren, het is zeker de moeite waard. Nog even een mededeling voor de kerstspel-spelers: a.s. donderdag oefenen we om 11. 00 uur nog 'n keer in de kerk.. Je hebt dan al vakantie, maar als je even kan willen we je vragen om te komen. Groetjes, Marie-Jose Janssen Jos Claessens Diny Peeters. Even rust De evaluatie met betrekking tot de voorbereidingen en de uitvoeringen van ons toneelstuk is altijd de afsluiting van het geheel. Uiteraard worden zowel de positieve aspecten als de punten waar in de toekomst aandacht aan besteed moet worden, doorgenomen. Daar is per slot van rekening de evaluatie voor. Nu volgt voor de leden even een korte periode van rust. Na de feestdagen zal er een datum geprikt gaan worden voor de te houden jaarvergadering en dan zal er ook weer een leescommissie in het leven geroepen worden die zich zal gaan bezighouden met het uitzoeken van een nieuw stuk voor 2005. Hebt u na de voorstellingen zin om er bij te komen, neem dan gerust contact op met een van onze leden. Nieuwe spelers zijn uiteraard van harte welkom, maar ook mensen die gewoon onze vereniging willen steunen en/of mee willen helpen achter de coulissen zijn welkom. s2i^^üte^ Oproep osMelGAQ&p, Vo-n&el

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 14