Beste mensen van Castenray. WE JE BE BLITTERSWIJCK B.V, uw mobiliteitspartner Wenst u prettige feestdagen en een gezond 2005 tllèlzo goeóS. in alle auto's I -13- Even terug komen op de jaarlijkse collecte voor de bedevaart naar Lourdes in 2005. Die is heel goed verlopen. We hebben het mooie bedrag van 517,- opgehaald. Dus bij deze hartelijk dank voor jullie gift. In ieder geval kan er weer iemand naar deze Lourdes bedevaart juni. Hier komen we ter zijndertijd, van de lente ongeveer, nog op terug.Dan laten we jullie uiteraard weten wie de gelukkige mag zijn om van die week intens te mogen genieten. Natuurlijk willen we iedereen een gelukkig en gezond 2005 toewensen en fijne feestdagen. De zorggroep Castenray VERSLAGVITESSE - SVOC'Ol Ook de tweede overwinning is binnen!! We hadden wat problemen om de sporthal in het Zuiden te vinden. Toen we er bijna waren kwamen we er ook nog erachter dat we de t- shirts waren vergeten. Zo stonden we dus een kwartier te laat, zonder warming- up, een beetje giechelend in groene trainingsvestjes te spelen. Het duurde dan ook even voordat we op gang kwamen en stonden al snel met 2-0 achter. Rianne Smits onze "jarige job" trakteerde ons dan ook snel op een mooi afstandschot. Toch lukte het ons in het begin niet helemaal in de wedstrijd te komen en we kregen weer 2 doelpunten tegen. Yvonne Classens deed wat terug met wederom een mooi afstandschot, maar ook Vitesse wist nog een keer te scoren met hun sterk afstandsschot. 5-2 oei oei oeidaar zijn we niet zo lang voor onderweg geweest en het toverwoord werd gesproken: "DUBBELEN!!!!" Voor de rust werd het dan ook nog 5-5 door middel van doorloopballen van Rianne Smits, Kim Dircks en Yvonne Classens. Ook maakten we nog gebruik van ons afstandsschot, dat van Anke Wennekers was erg zuiver en ze scoorde 2 keer achter elkaar zo liepen we uit naar 5-7. Daarna kwam ons "dubbelduo" van deze wedstrijd weer in actie en maakte er snel 5-9 van doormiddel van 2 doorloopballen 1 door Kim Dirck en 1 door Yvonne Classens. Van beide kanten werd er hard en soms ook een beetje lomp gevochten voor de bal maar dat hoort bij het spelletje! Ook Ellen Geerets had het toverwoord begrepen en ook zij scoorde met een mooie doorloopbal. Vitesse liet het er ook niet bij zitten en scoorde op het laatste moment nog 2 keer. Door middel van een doorloopbal en in de laatste seconden gekregen strafworp die ze benutte. Uiteindelijk was het 7-10 de tegenstander was duidelijk niet blij met deze uitslag maar onze tweede zegen was binnen en we begonnen aan de lange terugreis. BEDEVAART Oude Heerweg 23 Tel. 0478-532444 wei ebe@rdc.uet 5863 AC fax 0478-532641 Blitterswijck E-mail WWW, weiebe. til 24-uurs service

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 13