m mmi- Generale Voorstelling. De generale voorstelling voor de juffen en leerlingen van groep 5 tot en met groep 8 van onze basisschool De Stek behoort alweer tot het verleden. Door de fijne medewerking van de school kon de voorstelling om 13.30 uur beginnen. Wij danken bij dezen alle leerkrachten en leerlingen voor de geweldig enthousiaste reacties. Het was gewoon prachtig. Onze hartelijke dank voor jullie aanwezigheid en wij hopen in de toekomst wederom een beroep op jullie te mogen doen. Voorstelling "Broeders bij Nonnen, waar zijn we aan begonnen". Geschreven door Willem de Groot Afgelopen zaterdag en zondag vonden de voorstellingen plaats. Van de 11 spelers waren er liefst 4 die hun debuut hadden en we mogen wel stellen een uitstekend debuut. Het was voor ons als Toneelgroep overweldigend, fantastisch gewoon. Beide dagen een bijna uitverkocht gemeenschapshuis en dan niet te vergeten dat groot en warm applaus wat wij in ontvangst mochten nemen en daar komen dan nog de lovende woorden zoals; geweldig, grandioos, prachtig, hoe is het mogelijk bij. Ook lovende woorden voor de decorbouw die weer een fraai stukje werk geleverd hebben, echt machtig mooi. Wij als toneelgroep zijn er trots op terug te mogen kijken op deze succesvolle uitvoeringen. Onze dank gaat natuurlijk naar jullie als publiek, want zonder jullie applaus en de heerlijk gulle lach is een uitvoering niets. Voor ons is dit uiteraard weer een stimulans om voor het komende jaar weer een mooi stuk op de planken te gaan brengen. Verder een woord van dank aan iedereen, die een steentje heeft bijdragen tot het doen slagen van deze uitvoeringen. Dank u wel, het was echt top. Afscheid Piet Steeahs. Onze "ouwe rot in het vak" Piet Steeghs heeft te kennen gegeven te stoppen als speler. Hij is sinds 1983, het jaar dat Toneelgroep Vondel weer nieuw leven werd ingeblazen, actief geweest als speler. Slechts één keer heeft hij wegens ziekte verstek moeten laten gaan. Wij vinden het heel jammer dat Piet nu besloten heeft om te stoppen, maar zullen deze keuze respecteren. Piet hartelijk dank voor al die fijne jaren!! Evaluatie. Op dinsdag 21 december a.s. zal de evaluatie met betrekking tot de voorbereidingen en de uitvoeringen van ons toneelstuk plaats gaan vinden. Een verzoek aan de spelers om de gebruikte kostuums gewassen mee te brengen. Alle leden worden verzocht om 20.00 uur aanwezig te zijn in 't beugelzaaltje van "De Wis". Mocht je door omstandigheden niet kunnen komen, geef je bevindingen dan s.v.p. even door bij een van de overige leden. Agenda: Dinsdag 21 december Evaluatie BROEDERS BIJ NONNEN V3AAR ZIJN YtfE AAN BEGONNEN asara a i«fcs.£-v-.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 11