-8- Verder zal er een grote centrale poetskast in komen waardoor b.v. de poets machines uit de invaliden w.c. verdwijnen en alle poetsmiddelen centraal worden opgeslagen. Hierdoor zal o.a. meer ruimte ontstaan in de berging en boven op de zolderberging. Er zullen door de manier van ligging van de nieuwe aanbouw geen veranderingen hoeven te worden aangebracht in de keuken en het bestaande toilet groep. Beide kunnen gemakkelijk gebruikt worden vanuit de nieuwe locatie. Ook de huidige berging ondergaat een verbouwing. Het is de bedoeling om deze uit te bouwen naar het kerkpad en naar de nooduitgang van de kelder. Deze aanpassing is noodzakelijk omdat er veel te veel ruimte gebrek is om alle spullen centraal op te slaan in het gebouw. Denk b.v. maar eens aan de stoelen en tafels hoe hier mee gestoeid moet worden om deze fatsoenlijk in de berging te kunnen krijgen. Overal in het gebouw staan nu los van elkaar spullen die eigenlijk ook nog in de berging moeten. Zie de spullen boven op het toneel en de vele tafels en stoelen in de zaal enz. Ook is er vanuit de fanfare een verzoek gekomen om de grote zware instrumenten voortaan in de berging te mogen opslaan. Door deze aanbouw denken wij dat er voldoende bergingsruimte bij komt zodat wij een betere en logistieke aanpak kunnen creëren en beter aan vraag en aanbod kunnen voldoen. Maar beste mensen als alles goedgekeurd wordt dan zal er nog het nodige ondernomen moeten worden om dit alles te kunnen realiseren. Denkende hierbij o.a. aan de financiële kant en aan al het werk dat er verzet moet gaan worden. Maar hierover later meer zodra hier meer inzicht en duidelijkheid over is. Ons voorstel is om hier gezamenlijk in het begin van het nieuwe jaar over te gaan praten. Tot Slot nodig ik jullie allemaal uit om de tekening te komen bezichtigen en te voorzien van opmerkingen. Ook staan wij nu al open voor ideeën om ons doel te kunnen bereiken. Namens alle betrokkenen, Bert Arts voorzitter De Wis.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 8