Vervolg bouwactiviteiten gemeenschapshuis. Eindelijk is het dan zo ver. Er ligt een nieuw projectplan klaar om ons gemeenschapshuis aan te passen aan de nieuwe aanvragen van activiteiten. Er is al veel water door de maas gegaan om tot dit plan te komen. Het vorige plan werd al vlug niet gedragen door de gemeente omdat zij van mening waren dat deze uitbreiding te kort bij de graven kwam te liggen. Wat voorjaren terug niet mogelijk was, is nu wel mogelijk gemaakt door de gemeente zelf en dat is dat de uitbreiding nu aan de voorkant komt dus bij de ingang. Alle partijen die er tot nu toe mee van doen hebben gehad zijn hier erg blij mee. Dit zijn zoal de architect, gemeente, bouwcommissie en het bestuur van het gemeenschapshuis. Nu is het nog de vraag of onze gemeenschap hier ook zo over denkt. Daarom wordt een schetstekening in de Wis opgehangen en kan deze van opmerkingen en of aanmerkingen worden voorzien. Met het ontwikkelen van het projectplan is er zeer sterk rekening gehouden met de wensen van verschillende doelgroepen zoals het plaatsen van een biljard. Ook zal het gebouw door dit plan verfraaid worden. Naar wij denken zijn wij in de voorbereidingen hierin wonderwel goed geslaagd. Er komt een ruim zaaltje bij dat gebruikt kan worden voor tal van activiteiten. In dit zaaltje is het de bedoeling dat er een biljart geplaatst wordt voor de ouderen. Hierop kunnen zij biljarten ook in competitie verband. De dakconstructie zal spits worden uitgevoerd en staat dwars op het dak van de keuken. Zie tekening. De nieuwe hal zal ruim naar voren komen. EQerdoor zal de witte trespa verdwijnen die nu aanwezig is bij de ingang wat naar onze mening al tot een verfraaiing zal lijden. De nieuwe hal is ruim opgezet en zal worden voorzien van veel en ruime vaste kapstokken. Ook zal er een toiletruimte in komen die speciaal is ingericht voor onze peuters en zal gaan voldoen aan alle ARBO eisen. -7- STICHTING JEUGD- EN GEMEENSCHAPSHUIS "DE WIS"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 7