C(a)£tenr(a),v is dizit(a),(cp,l www.dorpenvenray.nl twee grote kansen die niet werden benut. Totdat"ëlnvrije trap niet goed werd weggewerkt en een Melderslo-aanvaller nog een bakje koffie kon zetten alvorens doeltreffend af te werken. Een spaarzaam goede aanval van SVOC luidde onverwacht de 2-3 in. Gijs Dinghs kon op aangeven van Niels Arts fraai afwerken. "Mooi" dachten de supporters, "nu kunnen de jongens het rustig uitspelen". Maar meteen na de aftrap lag de bal al weer achter Ruud de Mulder toen een aanvaller vrije doortocht kreeg. Nog meer geklooi in de verdediging zorgde voor de 4-3. SVOC toog nog ten aanval, maar de overtuiging ontbrak. Diep in blessuretijd was het verdediger Hans Manders die een corner met het achterhoofd verlengde en de 4-4 aantekende. De gemoederen raakte nog verhit na de aftrap toen een Melderslo-speler hard doorging op Bart Jenneskes, die groggy het veld moest verlaten. Vorige week verloren tegen de nummer een na laatste en de periodetitel verspeelt, afgelopen zondag tegen de nummer laatst met fortuin een gelijkspel uit het vuur gesleept. SVOC verspeelt dure punten en zelfvertrouwen in de race om de bovenste plaatsen. Wittenhorst 11 - SVOC 5 2 - 0 (2 - 0). Wederom was ut 5 dicht bij een sensatie tegen deze topper (op papier tenminste). Een bal op de paal en enkele gemiste dotten van kansen leidde tot een geflatteerde 2-0 ruststand. Na de rust was van goed voetbal geen sprake meer, al had een penalty die gemiste werd misschien nog voor de ommekeer kunnen zorgen. Ondanks de nederlaag zijn we toch dik tevreden omdat van de verwachte afdroging zeker geen sprake was. SVOC 6 - Sambeek 4 1 - 4 (1 - 2). Met de recente 9-2 optater in Sambeek nog in de herinnering koos SVOC voor een behoudende start. De partijen wogen vooralsnog goed tegen elkaar op en uit de mooie voorzet van Theo Peeters scoorde Peter Claessens attent. Kort daarop kwam Sambeek langszij vanaf links. SVOC kreeg nog enkele mooie kansen maar het was toch Sambeek dat via een 45 meter bal 1-2 scoorde. Na rust even een aandringend SVOC maar toen Sambeek een treffer meekreeg uit de "zak van Sint" was het in feite gedaan. Het bleef in een best leuke wedstrijd uiteindelijk bij een acceptabele 1-4. Sparta 18 3 - SVOC'01 2 3-6 2 TOONT VEERKRACHT!!! De belangen voorafgaande aan deze wedstrijd waren erg groot voor ut twed. Bij winst zou aansluiting met de grote middenmoot volgen, bij verlies zouden de zorgen groter worden. Het eerste kwartier meteen met 2-0 achter. De verdediging liep ouderwets te slapen. Pas na een half uurtje kwamen we wat beter in ons spelen en kwamen de kansen, waarvan Marco er eentje benutte. Rust. "Een donderspeech"van interim coach,Twan. We kwamen als herboren uit de kleedkamer en er werd naar hartelust gecombineerd en gescoord. Sommige goals en combinaties werden met een jaloerse blik bekeken door Dhr. Vermeer. Vooral de lob van Marco was er eentje om in te lijsten. Uiteindelijk nog 5 goals voor de tricolores 2 voor Marco hetzelfde aantal voor Peter en Xavier en Paul ieder 1De laatste verzorgde wel 3 assists. Dat Sparta nog tegenscoorde was alleen voor de statistieken. Volgende week GFC'33. SVOC 01 3 Wansum 3 4-3 Doelpunten: 15' Luc Strijbos 1-0, 22' Luc Strijbos 2-0, 31' Wansum 1-2, 37' Wansum 2-2, 41' Wansum (e.d) 3-2, 78' Wansum 3-3, 82' Thijs Arts 4-3. Afgelopen zondag moest het derd tegen de rode lantaarndrager van de klasse. Wanssum 3 met 0 punten. Als er gewonnen werd zou er een kloof van 12 punten ontstaan met Wanssum en het derd en is klassebehoud zo goed als zeker een feit en kan er naar boven gekeken worden. Het Wanssum van zondag was echter meer Wanssum 2 dan 3 en dat was te merken. Er liepen verschillende goede spelers bij en het initiatief was in het begin bij de gasten. Luc was echter goed op dreef en 2 uitbraken van deze roadrunner leidde tot 2-0 waarvan de laatste een hele mooie lop was. Wanssum bleeft echter drukken en dit leidde tot de 2-1 en de 2-2. Vlak voor rust rukte de voorhoede met Roel, Emiel en Luc nog eens op. Dit leidde er toe dat Emiel in de 16 de keeper uitspeelde en de bal vanaf de achterlijn op de mee opgekomen Thijs Arts speelde. Deze kon de bal net niet direct in de goal werken maar met een beetje hulp van een zwaarlijvig Wansums lichaam van een verdediger die niet meer kon remmen ging de bal er via deze verdediger nog in. Na rust bleef Wansum drukken en door een discutabele goal waarbij Dave Clephas omver werd gelopen werd het toch 3-3. Niet lang want een goede pass van Bart op Luc leidde tot een voorzet op Thijs die de bal in de lange hoek kon schuiven. 4-3 en dit was tevens de eindstand. Weer een overwinning. 4 gewonnen van de laatste 3 wedstrijden. Het gaat de goede kant

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 4