-24- C@stenr@y is digii@@l www.dorpenvenray.iil Te koop KERSTBOMEN Direks, Steegkamp 2, Castenray Vervolgpagina korfbal VERSLAG SVOC-1 - GAZELLE-1 Tja of je het dan nog schitterend kunt noemen als je uiteindelijk verliest met 4-12 kun je natuurlijk afvragen. Maar ik moet erbij zeggen, het was een leuke en mooie wedstrijd. Er werd hard gevochten vanuit beide partijen, jammer maar helaas werden onze kansen niet goed afgemaakt (het scheldwoordje wat regelmatig vandaag door de zaal heen galmde). Meer woorden zal ik er ook maar niet aan vuil maken. Het gaatje in de korf (je weet wel dat ding wat op een paal staat) werd door ons gewoon niet echt gevonden, in ieder geval beduidend minder dan onze tegenstanders. We begonnen met 0-1 achterstand, maar deze werd al snel recht getrokken door Joan Willemsen die dit doelpunt mooi afwerkte met een wegtrekballetje. Snel erna kwam Elleke Classens vrij van haar dame en kreeg de bal mooi mee-gegeven om haar doorloopbal netjes af te maken zodat we met 2-1 voorop liepen. Het eerste kwartier liep het op en af met de doelpunten. Gazelle maakte de stand weer gelijk en Yvonne Classens zorgde er weer voor dat we met 1 doelpunt weer vooraan liepen en net als bij Joan maakte ook Yvonne deze mooi af met een wegtrekballetje. En werd de stand 3-2. Gazelle kon het toch niet laten om die kleine voorsprong die we hadden om die ons ook te laten behouden. Nee, ze moesten weer zo nodig de stand weer rechttrekken. Als het nu bij het rechttrekken bleef, nee, nee, ze gingen maar door en door, het leek wel of er geen stop meer op zat. Toch hebben we tot het laatste fluitsignaal voor die bal en doelpunten gevochten. En dat maakt een wedstrijd bij mij toch wel goed en kan de rest van de zondag toch nog mooi zijn (maar ja wat wil je met sinterklaas die op de loer ligt). Alleen het zien van de stand op het scorebord werd je niet al te vrolijk (dus oogkleppen op en doorgaan). We bleven dus een half uur lang op dat drietje hangen. En bij Gazelle leek het wel of ze er met bosjes in vielen en dat bleek ook wel hoor. Uiteindelijk stonden ze met 3-12 voor. Elleke was dit moe dat alleen bij Gazelle die ballen in die korf vielen. Dus besloot ze om er nog een klein afstand schotje er in te leggen. Waardoor we dus op een score kwamen van 4-12. Dames de volgende keer leggen wij de hoogste scoren in dat ronde ding wat op een paal staat. Het had toch zo mooi kunnen zijn..hihi!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 24