Fanfare Dorpsklank hastenray presenteert Het jaarlijkse kerstconcert met als thema: Op zondag 19 december a.s. organiseert de Fanfare Dorpsklank uit Castenray weer haar jaarlijkse kerstconcert. Naar aanleiding van het grote succes van vorig jaar heeft de fanfare er dit jaar wederom voor gekozen, om van het kerstconcert een groot spektakel te maken met een hoog gehalte aan kerstsfeer. Het is een concert dat vormgegeven wordt door de warme klanken van muziek, zang, harp, piano, solisten en door licht en geluid. Daarnaast zal het concert ondersteund worden door de medewerking van o.a. kinderen van de basisschool die zelfgemaakte gedichten voordragen. Voor de aanvang van het concert brengen in Dickensstijl geklede leden van de Joekskapel vanaf 18.30 uur buiten voor de kerk een aantal kerstliederen ten gehore. Vanaf 18.45 uur klinken in de sfeervol aangeklede en extra verwarmde Matthiaskerk de mysterieuze en indringende klanken van de door Els Denissen te bespelen harp. Een heuse kerstman zal de concertgangers naar hun plaatsen begeleiden. Om klokslag 19.00 uur zal het sfeervolle concertprogramma van start gaan. Voor de realisatie van dit muzikale spektakel tekenen de Fanfare Dorpsklank o.l.v. Geert Nellen; het Castenrayse Dameskoor en het Kerkelijk Zangkoor o.l.v. Joop Simons; het jeugdkoor Cajeko o.l.v. Ria Maes; Het leerlingenorkest o.l.v. Wil Jacobs; harpiste/zangeres Els Denissen en de zangeressen Annemie Mennen en Yvonne Philipsen. Kortom een "swinkling" kerstconcert met veel sfeer, dus kom allemaal kijken en luisteren, want dit mag u echt niet missen. Waar: Parochiekerk in Castenray Wanneer: zondag 19 december a.s. Aanvang: 18.30 uur Entree gratis Heesweg 9, Meerlo, 0478-697271 Wo-Do-Vr: 13.30 17.00 Zat: 10.00 -15.00 Een origineel geschenk voor personeel, bestuur of vereniging. ZW A Swinkling Christmas Kerst-attentie met streekproducten

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 21