<\.-&r?-" Zaterdag aanvang 20.00 uur Zondag aanvang 19.00 uur Repetitie. Woensdag 8 december is de laatste repetitie voor de generale voorstelling. Wij zetten ons beste beentje voor om zo goed mogelijk voor de dag te komen. Generale Voorstelling. Donderdag 9 december is het dan zover, de generale voorstelling voor de juffen en leerlingen van groep 5 tot en met groep 8 van onze basisschool De Stek zal dan plaats gaan vinden. De voorstelling begint om 13.30 uur. Wij hopen dat jullie er weer zin net zoveel zin in hebben als wij. Wij verwachten dat de voorstelling tot ongeveer 16.30 uur duurt, inclusief een korte pauze. Denk er a.u.b. aan datje dan een fiets met licht mee neemt, omdat het dan al donker begint te worden. Na afloop van de voorstelling zullen de juffen bij de Horsterweg brigadieren. Voorstelling "Broeders bij Nonnen, waar zijn we aan begonnen". Aanstaande zaterdag en zondag vinden de voorstellingen plaats van ons blijspel. Wij attenderen u nog even op de aanvangstijden: Wij verzoeken u hier rekening mee te houden en hopen u in groten getale te mogen begroeten. Korte Inhoud van het stuk: BROEDERS ■BIJ NONNEN y/JkJAR ZIJN JVE JAJAN BEGONNEN Geschreven door Willem de Groot "In een klooster hebben enkele zusters te lijden onder het zeer strenge regime van hun moeder-overste. De zusters proberen hier van alles tegen te doen, doch krijgen telkens weer de tegenwerking van haar. En dan is er ook nog dat gemene hulpje van moeder-overste die er ook nog een steentje aan bijdraagt dat alle plannetjes van de zusters in duigen lijken te vallen. Dan komt er bericht van hogerhand dat er door bezuinigingen een aantal broeders in het klooster zullen worden ondergebracht. De meeste zusters kunnen het goed vinden met de broeders. Moeder-overste verzet zich met heel haar hebben en houden en gaat tot het uiterste om de broeders weer weg te krijgen en om haar imperium niet als sneeuw voor de zon te zien verdwijnen." Agenda: Woensdag 8 december Donderdag 9 december Zaterdag 11 december Zondag 12 december Maandag 13 december Maandag 13 december repetitie Generale voorstelling voor de basisschool Uitvoering om 20.00 uur Uitvoering om 19.00 uur opruimen en poetsen (ochtend) afbreken en opbergen decor (avond) 9T& toneel **w- -'•-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 11