:Mededelingen -10- Zij-actief: Ouderenbond dinsdag 14 december Kerststukjes maken. Op dinsdag 14 december a.s. gaan we o.l.v. Agnes Kuijpers en Ria Heidens de kerststukjes maken voor de kerstviering van 15 december. De leden die komen verzoeken wij om zelf veel dennengroen en andere siertakjes uit eigen tuin mee te brengen. Ook een mesje of een klein snoeischaartje is gewenst. Vele handen maken licht werk! Dus wil je ons komen helpen? Heel graag! Aanvang om 19.30 uur in de Wis. Zij-actief: Ouderenbond woensdag 15 december Kerstviering. Op woensdag 15 december a.s. houden we weer gezamenlijk onze jaarlijkse Kerstviering. Het programma is als volgt: Programma Opening Jeugdkoor Cajeko Dames- en herenkoor Voordracht door Jac Vennekens Kleine pauze Toneelgroep Setovera Zangkoor Pallet Pauze Zangkoor Pallet Voordracht door Nel Kuijpers Dames- en herenkoor samenzang V erloting kerststukj es Afsluiting Wij hopen met de leden van beide verenigingen tot een sfeervolle avond te komen. Aanvang 19.00 uur in de Wis. Groetjes: Bestuur Ouderenbond Bestuur Zij-actief Zij-actief: Kerstactie Kerstactie Kerstactie Kerstactie Ook dit jaar organiseert Zij-actief weer de Kerstactie. Deze is bestemd voor onze 80 jaar en oudere, onze zieke en gehandicapten dorpsgenoten. In deze Schans is een envelop bijgevoegd die komende week wordt opgehaald door het bestuur en enkele leden van Zij-actief. Wij hopen op een goede opbrengst zodat we bovenvermelde dorpsgenoten weer een mooie gevulde fruitschaal kunnen aanbieden. Alvast bedankt! Groetjes, het Bestuur. Woensdag 8 dec. 18.30 uur, Verzamelen bij Pieter A Judy voor receptie. (Vanavond dus). isP t A éSSfiSsi2é3iIö Ma /katholiek vrouwennetwerk 4»

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 10