Zo, nog sne! even iets van ons laten horen En dan zullen we jullie niet meer verder storen Zondag kwam de Sint bij ons op bezoek Met zijn hele grote en belangrijke boek Hij keek wel even zijn ogen uit En trok toen een heel vrolijke snuit want hij werd uiterst correct ontvangen binnen een decor dat al was behangen Hij vond dat reuze fijn En dat is echt zonder gein Het geeft een warm gevoel En dat is op vandaag een belangrijk doel Toneelgroep Vondel heeft de Sint ook laten weten Hoe het stuk zal heten Dit titel is "Broeders bij Nonnen Waar zijn we aan begonnen" Nou dat geeft natuurlijk te denken. Toch maar nog snel een kaartje schenken Je kunt ze zelf bij De Koster gaan halen En dan ook meteen betalen Jullie kunnen natuurlijk ook bellen En bij Jac of Truus Vennekens de kaartjes bestellen Allen staan u vriendelijk te woord Zoals dat ook behoort Mocht het niet zo zijn En dat is beslist niet fijn Dan zal de Sint dat heus wel horen En dan krijgen zij ze om de "oren" Hopelijk worden het leuke uitvoeringen hier Wij wensen iedereen in ieders geval veel plezier. Repetitie. We hebben nu inmiddels enkele keren binnen het decor gerepeteerd. Deze week is ook het benodigde meubilair gearriveerd. Dus dat is weer even wennen. Aan het repeteren met de diverse geluiden moet nog de nodige aandacht worden geschonken. Maar goed, er staan nog maximaal 3 repetities op het programma. Generale Voorstelling. Volgende week donderdag 9 december zal om 13.30 uur de generale voorstelling voor de juffen en leerlingen van groep 5 tot en met groep 8 van onze basisschool De Stek plaats gaan vinden. Wij stellen het nog zeer op prijs dat zij elk jaar opnieuw ons publiek willen zijn. Op dit moment weten we nog niet hoe lang de voorstelling duurt, maar wij beloven dat wij dit nog tijdig door zullen geven, zodat jullie ouders hier rekening mee kunnen houden. Agenda: Maandag 6 december Dinsdag 7 december Woensdag 8 december Donderdag 9 december Zaterdag 11 december Zondag 12 december repetitie repetitie repetitie Generale voorstelling voor de basisschool Uitvoering Uitvoering

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 17