S.V.V. - S.V.O.C.-B 1-5 6 In de eerste helft waren beide ploegen goed aan elkaar gewaagd, met de betere kansen voor S.V.O.C. Er werd fel gespeeld en goed gecombineerd wat resulteerde in een verdiende 1-2 ruststand. Na rust zette S.V.V. alles op alles om langszij te komen. De wedstrijd speelde zich voornamelijk af op S.V.O.C.- helft, maar goed verdedigen en uitstekend keeperswerk van Stefan voorkwam doelpunten. Aan de andere kant ontstond volop ruimte en met een paar flitsende counters werd S.V.V. op een grote nederlaag getrakteerd. Doelpunten: Jan Eeren, Herman Kusters en Theo Hellegers 3x. SVOC 5 - Leunen 5 2-2 (1-2) Renen Voermans, Wim Rongen. Een gelijkopgaande eerste helft met een wat ongelukkige achterstand bij rust. Na rust een wat zwak begin van SVOC maar daarna zette SVOC goed druk en mocht de verdiende gelijkmaker en daarna nog kansen op meer maar daar was de tijd net te kort voor. Oostrum 6 - SVOC 6 5 - 1 (0 -1) Het uitduel bij buur Oostrum werd een weliswaar verdiende, doch iets te hoog uitgevallen nederlaag. Nadat Oostrum enkel malen op Wil was gestuit verraste SVOC de collega van hem met een lage schuiver (0-1). Tot de thee bleef die stand maar toen kwamen de eerste speelmomenten na rust. En warempel, binnen korte tijd was het 2-1Ook met 3-1 was qua veldverhouding niets mis. Vervolgens kwam Sjekky vrij voor de keeper na een mooie aanval, doch schoot naast. Direct daarop werd het 4-1, dat was de beslissing. Wel kreeg Sjekky nog een deftige herkansing maar aan de nederlaag viel niets af te dingen. Oostrum 3 - SVOC 01 3 0-4 Doelpunten: 58' Jos Heidens 0-1, 66' Thijs Arts 0-2, 73' Luc Strijbos (P) 0-3, 81' Luc Strijbos 0-4 Toeschouwers: 25 Vlijmscherpe counterploegü Afgelopen zondag heeft het derd zich van een hele andere kant laten zien. De tegenstander was namelijk net wat gevaarlijker en meer op dreef dan het derd. De eerste helft leidde dit niet tot doelpunten. De tweede helft bleef Oostrum aandringen maar toen sloegen de mannen van Marcel en Wilbert genadeloos toe. Met de uitspraak van Marcel Als we ergens punten moeten pakken moet het hier gebeuren werd er een vlijmscherpe counter uitgevoerd. Bal van Dave op Martijn. Martijn door naar Emile en Emile naar het midden op Jos die de bal diagonaal in de lange hoek schoof. Eerst grote kans voor Oostrum en 15 seconde later stonden ze met 1-0 achter. 8 minuten later was het weer raak. Bal van Dave op Thijs. Deze kopt door naar Emile. Emile kaatst terug op Thijs die op zijn beurt Roel diep stuurde en zelf in het midden door liep. Perfect pass van Roel terug op Thijs hoppa bal bij de keeper door de benen en 0-2. Vervolgens, Dave speelt bal op Jos en Jos stuurt Luc diep. Deze werd in de 16 onreglementair onderuit gehaald en zorgde daarna zelf voor de 0-3 door de penalty resoluut te benutten. Nog een lange bal en een solo van Luc zorgde voor 0-4. Ondertussen miste Oostrum nog de ene kans na de andere wat de overwinning enkel nog leuker maakte. Hoogtepunt van de wedstrijd was dat Esp 90 minuten heeft gevoetbald. 9 punten uit de 4 laatste wedstrijden dat is lekker. We sluipen naar de middenmoot. Kerstkaartenactie SVOC'01 In de periode van 17 t/m 24 november zullen onze C jeugd voetballers en B jeugd korfbalsters bij U aan de deur aankloppen voor de verkoop van kerstkaarten. De prijs van een setje kerstkaarten is 3,50 euro. Een groot deel zal direct naar onze eigen vereniging en daarom bevelen wij deze actie van harte bij U aan. Bestuur SVOC'01.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 6