Vrijdag 26 november 2004 GRANDIOZE KIENAVOND -2- Notulen openbare Dorpsraadvergadering van 25 oktober 2004 1. Opening De voorzitter opent de vergadering 2. Notulen openbare Dorpsraadvergadering d.d. 1 oktober 2004 Ad. Punt 4 i: de beek is inmiddels geschoond. De gemeente heeft dit gecoördineerd. 3. Verslag dorpsradenoverleg d.d. 4 oktober 2004 Deze zijn niet tijdig ontvangen. 4. Ingekomen stukken en mededelingen a) Het feestcomité wordt bedankt voor het organiseren van een geslaagd feest. b) "Blik op de toekomst"; We hebben een uitnodiging ontvangen om de door de gemeente georganiseerde bijeenkomsten te bezoeken. We zullen hiervan enkele gaan bezoeken. c) We hebben een uitnodiging ontvangen van de Rabobank voor de feestelijke opening van de bankhal. Deze zal door enkele leden bezocht worden. d) Monument gedeporteerden (tevens punt 6). Het monument wordt op dit moment gemetseld. Ondanks de moeilijke bewerkbaarheid van de stenen ziet het er netjes uit. De Dorpsraad zal een bloemstukje aanbieden bij de onthulling. 5. Concept voorstellen m.b.t. Dorp Omgevingsplan Sepp geeft uitleg over het DOP. Tijdens de vergadering worden er nog enkele opmerkingen gemaakt. Er mag gezegd worden dat het een goed uitgewerkt plan is over wat nodig is om Castenray aantrekkelijk te houden.. 6. Verslag commissie en werkgroepen @lle dorpen digit@@l; 30 november zal de site de lucht in gaan. Er zal een informatief stuk in De Schans gezet worden om verenigingen warm te maken voor de site. De Schans zal niet hoeven te vrezen voor afname van abonnees. 7. Rondvraag Er is een vraag gesteld om een vlag van een liefdadigheidsinstelling een week in het dorp te hangen. Dit is in niet de bedoeling. 8. Sluiting Louis sluit de vergadering In Zaal Martens te Leunen Aanvang 19.30 uur Zaal open 18.30 uur Prachtige en waardevolle prijzen te winnen. Opbrengst is voor de Invaliden Sport- en Belangen Vereniging Venray e.o.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 2