Gluurpiet is weer op pad En die vertelt mij zo af en toe wat Over het toneel liet hij mij ook iets weten Het was volgens hem soms nog wel eens zweten. Het gaat nog niet allemaal zoals het moet Maar ja, dat houdt de regisseur weer zoet. Er zijn wel vier nieuwe spelers gesignaleerd En die doen het blijkbaar helemaal niet verkeerd. Ze doen juist heel ijverig mee En daarom is iedereen blijkbaar tevree. Natuurlijk moet er nog veel worden gedaan Maar daar hebben ze nog diverse repetities voor staan. Elke maandag- en dinsdagavond zijn ze ijverig aan het werk Daarin "De Wis", dat gebouw dicht bij de kerk Gluurpiet heeft ons ook verteld En dat vaker dan een keer vermeld Dat hij het een goed idee vindt Van die geweldig aardige Sint Dat hij dit jaar weer kaartjes wil schenken En daarbij aan grote en kleine mensen zal denken Jong en oud zal ervan kunnen genieten Althans dat is de mening van veel Zwarte Pieten De verhalen van gluurpiet zijn soms ietwat overdreven Dus heb ik ze maar in mijn eigen woorden geschreven. Ik houd jullie op de hoogte en tot volgende week Want dan is er wel weer nieuws van de gluurpiet in jullie streek. Voorstelling toneelvereniging Oirato. te Oirlo. Afgelopen zondag zijn wij met een groep naar de toneeluitvoering van onze zustervereniging Oirato in Oirlo geweest. Wij hebben kunnen genieten van het toneelstuk: "Gewoon te gek!" Indien u afgelopen weekeind niet kon en toch graag het toneelstuk wilt bekijken, kunt u op 28 november a.s. in De Schouwburg terecht. Repetitie. Er staan nog 9 repetities op het programma. De eerstvolgende twee repetities kunnen wij in verband met het opbouwen van het decor niet terecht in "De Wis". Er zal dus op een andere locatie gerepeteerd moeten worden. Vanaf de 22e november kan er dus binnen het decor gerepeteerd gaan worden. Natuurlijk zullen dan ook de benodigde geluiden aanwezig moeten zijn. Agenda: Maandag 15 november Maandag 15 november Dinsdag 16 november Dinsdag 16 november Maandag 22 november Dinsdag 23 november Donderdag 9 december Zaterdag 11 december Zondag 12 december repetitie opbouwen decor repetitie opbouwen decor repetitie repetitie Maandag 29 november Dinsdag 30 november Maandag 6 december Dinsdag 7 december Woensdag 8 december repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie Generale voorstelling voor de basisschool Uitvoering Uitvoering

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 7