Bij aankoop van een Partner of Flymo bladblazer maakt u kans op een GRATIS Partner kettingzaag. -8- Ut rodsel van ut Casels Kwartet Ut is stil gewist rond ut onderzuuk van de CIA, de Caselse Informasie Achterhalers. Mar achter de scherme wier dur hard en ien stilte gewaerkt. Hén wej vurrig jaor te make mit ut mysterie van de mangelekoel, dit jaor is dur ut rodsel van ut Casels Kwartet. En da's en stuk iengewikkelder. Allerurst ut vurval dat de naobermeens ien de Schans van 13 oktoeëber beschreef. Wette ut nog: de vier ezels van Gerrit Crieëmers die mit ope moond en enne verdwaasde blik nor iets stoonte te kieke wat de naobermeens zelf nie kos zien. Den huurde allieën mar wat geritsel achter de struuk. Toen kwame de vraogtaekens: stoonte dur drie of stoonte dur vier ezels ien de wei van Gerrit Crieëmers. En ware de ezels ok echte ezels of was ut ennen dorpeling mit de kenmerke van ennen ezel?? De CIA het wer en grondig onderzuuk iengesteld. En dat begint natuurlik mit en buurtonderzuuk; dus op nor den schaopenboer, de vaerkes- annex preiboer, de komkommerkweker en de vurzitter. Hieële verhale wisse ze te vertelle, mar ze draejde dur allemól umhin. Ze wisse ut nie of ze wooje ut nie wieëte. Wej daenke ut laeste, mar ut onderzuuk is nog nie afgeloeëpe. Ok ut rodsel rond ut Casels Kwartet zulle wej oplosse. Kommende waek zal ien ut taeken staon van den 4e ezel: is ie dur wel of is ie dur nie? Gerrit kös ös nog nie verder helpe, mar we komme dur nog wel aachter. En as wej den 4e ezel kenne, dan kunne wej ós richte op ut geritsel achter de struuk. Wej hebbe wel al en vermoede, mar dor kunne wej ós nog nie ower uutlaote. Wórdt vervolgd. De Caselse lenformasie Achterhalers (CIA) Versleijen heeft bladblazers bladzuigers met benzine- of elektromotor.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 8