Handboogschutterij „De Batavieren"Castenray. Uitslag Toernooi Griendtsveen. Zaterdag 23 oktober zijn we met 13 schutters naar Griendtsveen geweest, en er de volgende resultaten behaald. 1e zestal behaalde1297 punten, met Jan Vollenberg als beste schutter met 227 punten. 2e zestal met zeven schutters behaalde 1253 punten, met Mart Smulders als beste schutter met 195 punten Clubkampioenschappen. Zaterdag 6 november worden weer de clubkampioenschappen verschoten, bestuur en wedstrijdcommissie verwacht dat de schutters allemaal hier aan deel zullen nemen, de wedstrijd begint om 19.00 uur Veder zal er op deze avond ook de prijsuitreiking plaats vinden van het hoogst boven het gemiddelde. Dinsdag 9 november trainingsavond deze begint om 20.00 uur. Uitslag le ronde 25 meter 1 piil competitie. De Batavieren 1 behaalde 1105 punten, met Jan Vollenberg als beste schutter met 227 punten. De Batavieren 2 behaalde 1026 punten, met Ilja Heidens als beste schutter met 213 punten. De Batavieren 3 behaalde 864 punten, met Rene Seegers als beste schutter met 192 punten. De Batavieren 4 behaalde 455 punten, met Ton Seegers als beste schutter met 164 punten. De 2e ronde van de 25 meter 1 pijl wordt verschoten op vrijdag 12 en zaterdag 13 november op de banen van Willem Teil te Oirlo, maar de organisatie is in handen van de Batavieren, wij helpen Oirlo op donderdag 11 november, Oirlo help ons op vrijdag 12 november, en op zaterdag 13 november zorgen wnj weer voor ons zelf. De samenstelling van de teams voor de 2e ronde gebeurd volgens het voortschrijdend gemiddelde van deze competitie. Hallo iedereen. Het is bijna Sint Maartenlampionnentijd! Verras iedereen in Castenray en ga aan de slag. Je hebt nog ruim een week om iets moois te knutselen. Hol een suikerbiet uit, maak iets van karton of. Gebruik je fantasie en leef je op creatief gebied uit. Natuurlijk mag je ook met een lampion uit de winkel meelopen. Let alsjeblieft op met kaarsjes, we willen niet dat je je brandt! Op zaterdag 13 november is er een gezinsviering in de kerk die in het teken staat van Sint Maarten. Na de kerkdienst trekken we door Castenray. Bij de familie Hendriks vertellen we het verhaal van Sint Maarten. Natuurlijk zal ook het Sint Maartens vuur branden. We hopen jullie allemaal te zien. Bij slecht weer (veel regen en wind) zal het programma aangepast worden. Tot op zaterdag 13 november. CASTOIRAV

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 7