AUTOROUTE BOERDERIJEN IN HET LICHT Kwartet bewoners. s.v. Ysselsteyn 3 - SVOCTOl 2 2-0 5— Anders dan de uitslag doet vermoeden had Ysselsteyn absoluut geen gemakkelijke middag tegen de tricolores van ut twed. Maar het oude liedje liet weer van zich horen, het missen van kansen. Zelfs een penalty was niet aan ons besteed. "Ongelofelijk'Vond de technische staf het. "Dat voetballen mag hij dan een beetje van mij hebben, maar qua penalty's nemen kan hij nog veel van me leren,"luidde het cynische commentaar van leider Clephas over de gemiste penalty van zijn zoon. Volgende week MOETEN er weer punten gepakt worden. Dit maal tegen Leunen 3 waartegen dit absoluut mogelijk is. Beste leden, SVOC is bezig met een verenigingsplan. We willen de zwakte en sterke van de vereniging inventariseren. Hiervoor hebben we jullie hulp nodig. Deze week ontvangen jullie een enquête (of je hebt deze al ontvangen). We willen jullie vragen deze zorgvuldig in te vullen. Voor de kleinste leden vragen we de ouders de enquête in te vullen. De enquête wordt huis aan huis opgehaald. Bij voorbaad dank voor u hulp. Nu de klok is verzet en het 's avond vroeger donker is, wil de LLTB AFD, Venray e.o. weer licht brengen in de duisternis. Daarom wordt van vrijdag 5 t/m donderdag 11 november wederom weer een verlichte boerderijenroute georganiseerd. Dit is een toeristische autoroute die in de avonduren verreden wordt. Het is een route van ong. 50 km waarbij een groot aantal boerderijen, woonboerderijen en andere mooie objecten door bouwlampen flink in het licht gezet worden. Dit geeft een andere kijk op deze gebouwen, het aanzicht hiervan in de donkere avond geeft een verrassend effect. Het is de bedoeling dat de agrarische sector en de bewoners van het buitengebied willen aantonen dat er de laatste jaren veel is gedaan aan erf en gebouwenverfraaiing. De lichten zullen in de eerder genoemde periode branden van 18.30 tot 22.30u. Tientallen boerderijen in Meerlo, Tienray, Swolgen, Blitterwijck, Wanssum, Geysteren, Oostrum, Oirlo en Castenray staan dan volop in de schijnwerpers, Deze autotocht is tevens een puzzelrit met als hoofdprijs een rondvlucht boven dit gebied. Een routebe- schrijving van deze tocht is verkrijgbaar bij Café Zaal het Brugeind, Leeuwerik 33 te Meerlo. Dit is tevens begin en eindpunt van deze route. Daarnaast isde route ook aangegeven met LLTB pijlen. Er worden door LI televisie vooraf opnamen gemaakt van deze tocht welke donderdagavond 4 nov. s'avonds vanaf 7 uur uitgezonden worden en driemaal herhaald wordt. Het is alleen jammer dat LI niet overal te ontvangen is. Desondanks hopen wij dat vele mensen deze tocht gaan rijden en met eigen ogen gaan zien dat het zeker de moeite waard is De werkgroep BOERDERIJ IN HET LICHT. Dit joar organisiert ós bürt de boerenbrülluft, dórrum motte soaves op tiet de górdiene of rolloeke sleütte want en aantal minsse zien soave al druk bezig mit regelen. Ien het donker gón ze regelmatig op stap nór geheime bejiéinkómsten. Duur de organisatie is er al veul geregeld mar dür zien al en aantal persoene die achter de strak zien motte wegkroepe um nie ondekt te kunnen werre. Het bradspaar van ós bürt wurd op zondag 14 november bekendgemakt tiedens het verlovingsbal. De hiéle bürt wurdt dan om 15.11 uur bej de WIS verwaacht wó wej muziekaal würre onthaald. Tot dan De Organizatie

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 5