emkxm Bonte Zittingsaovende -21- Zondag de 7 november om 20.00 uur zitten we weer bij de Koster om van gedachte te wisselen over de Bonte Zittingsaovende 2005. Iedereen die hier aan mee wil werken (als "artiest" of als "tekstschrijver verzinner") is van harte welkom. Ut Griinke van Vief Voorstelling toneelvereniging Oirato, te Oirlo. Onze zustervereniging Oirato zal op zaterdag 6 november a.s. (aanvang 20.00 uur) en op zondag 7 november a.s. (aanvang 19.00 uur) in het gemeenschapshuis in Oirlo hun toneelstuk op de planken brengen. We wensen hun uiteraard succesvolle voorstellingen. Het toneelstuk heet Repetitie. Afgelopen maandag zijn we begonnen met het derde bedrijf. Het is natuurlijk weer even wennen. Weer anders dan het eerste en/of het tweede bedrijf. Ook zal er op korte termijn aandacht besteedt worden aan het benodigde geluid. Ook dan zal het weer even wennen zijn voor de spelers. Maar goed, er zijn nog 11 repetities te gaan, dus dat moet kunnen. In ieders geval veel plezier met de voorbereidingen. Agenda: Maandag 8 november Dinsdag 9 november Maandag 15 november Dinsdag 16 november Maandag 22 november Dinsdag 23 november Donderdag 9 december Zaterdag 11 december Zondag 12 december repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie Maandag 29 november Dinsdag 30 november Maandag 6 december Dinsdag 7 december Woensdag 8 december repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie Generale voorstelling voor de basisschool Uitvoering Uitvoering Wordt vrijdag de subsidiekraan dich tgedraaid?? Wie wil er terug naar de inrich ting.nou?? In mijn geval dus de achterkant!! Le future c'est a vous monsieur!! Ik kom stoffer en blik lenen!! behoed mijzelf!! Topdoos adviseert kliekenkistjesü Wat ga je f Toneelgroep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 21