-20- Rioolratte verzieke onderzuuk vurval Casels Kwartet n LJ t FIRST ct*OL4 SLENDER J- Meense stop mit ut iensture van brieve nor de Schans ower tips wie durgons beschikt ower ezelaechtige karaktertrekke. Ik bin owerstelpt mit reaksies doraover. Teveul um allemol te kunne naotrekke. Ut kumt dur op ner dat de ieëne helft van Casele de andere vur ezel uutmakt en de andere helft precies utzelfde düt. Wat ewel nog veul erger is, is dat ik ien mien onderzuuk vür de vuut geloeëpe wör dur ieën of andere riooljournalist. Vürrige waek schreef ik ien de Schans dat ik alle meldinge buute de roddelpers zeuj halde. Tot mien verbazing laas ik nog ien dezelfde Schans dat ze al enne voet tussse de deur hebbe. Ze zien nog sneller dan ut nejs. Nogal glad dat die alt liege. Ut Casels Kwartet het de Razende Reporter iengehuurd, zegge ze. Nim van mej an dat ge dat baeter nie kunt gelueëve. Iengehuurd? Die rioolrat het zichzelf opgedronge, zoeëdat hej straks op de kappetunnie van zien roddelblad as urste kan pronke mit ut belangrieke Caselse nejs. Niks is den vent te fïes um ien te rure. Toen ik van de waek op den Horsterweg mien urste tips an ut naotrekke was, kwaam den razende gek al nor buute op ut adres wor ik mien informasie wooj gon hale. De meens ien kwestie wooj mej niks mer vertelle. Hej was zien verhaal (al) kwiet, zaej ie. Toen ik um confrontierde mit de vraog worum hej veul mier van balke afwis as den dursnej Caselse verschoot ie wel efkes van kleur, mar toen dat wer en bitje bejtrok kwaam hej mit de verklaoring dat dat kwaam umdat hej alt tummerman was gewist. Verder hiel hej koppig ziene mond en bin ik nog steeds gen spier wier. "Gen nejs is ok nejs" zegge ze wel is maej en dor motte ut van de waek mar efkes mit doen. Enne naobermeens APK KEURINGSSTATION Witte VfennaflMag 4 Oostram Tel. (0478) 585254 R.I.T. Bandenservice, het adres voor Banden I) Licht Metalen Wielen Onderhoud van uw auto Reparaties aan uw auto APK Keuringen Trekhaken Accu's Remmen service Schokbrekers ODenïnastiiden: ma t/m vrii 8.00 - 17.30 Leunseweg 20 Venray 0478-510459 Kent u dat U heeft zich al langere tijd voorgenomen wat aan uw conditie te gaan doen? U wilt al langere tijd liever een maatje minder? Maar een sportschool is niks voor u? Of u bent beperkt in uw mogelijkheden? Hier kunt u op een ontspannende manier uw lichaam in conditie houden en tegelijkertijd nog afslanken ook Bel voor een gratis proefles Als nieuwe klant krijgt u tegen inlevering van deze advertentie 10 Euro korting op een 10 rittenkaart of 15 Euro op een 20 rittenkaart Ook voor het Jertioudi uw auto 54/V O .V S F O P U F mr S

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 20