C@stenr@y g@@t digital -14- Alle verenigingen kunnen aansluiten. Op dinsdag 30 november a.s. krijgt Castenray - net als alle andere dorpen van de gemeente Venray - zijn eigen website. De website is tot stand gekomen via het Dorpsradenoverleg en de kosten worden gesubsidieerd door de Stichting CAI Venray. De website is straks bereikbaar via www.dorpenvenrav.nl. Als je dan klikt op Castenray, verschijnt alle informatie over ons dorp. Je vindt er iets over de geschiedenis, de bewoners en de bezienswaardigheden. Je treft er een evenementenkalender en een plattegrond aan en je kunt er de laatste nieuwtjes over Castenray lezen. En natuurlijk vindt je er ook alle informatie over de dorpsraad. Via de website www.dorpenvenrav.nl kun je niet alleen informatie opvragen over Castenray, maar ook over alle andere dorpen van de gemeente Venray en over het dorpsradenoverleg. Maar dat is niet alles: aan alle verenigingen en stichtingen uit Castenray wordt de mogelijkheid geboden een eigen website te openen onder die van het dorp Castenray! Hieraan zijn géén kosten verbonden: zelfs de basisopleiding om informatie op de website te plaatsen, wordt gratis verzorgd. Het is de bedoeling dat de verenigingen omstreeks 15 februari 2005 on line gaan. Elke vereniging kan zijn programma op de website kwijt, de uitslagen en standen van de verschillende teams, de informatie van en over het bestuur. Je kunt er een foto-album op kwijt en berichtjes die voor de leden van belang zijn. Mensen die informatie over de vereniging willen opvragen, kunnen dat dan ook via de website doen. Natuurlijk zal niet elke vereniging behoefte hebben aan een uitgebreide website. Elke vereniging maakt - binnen de gestelde kaders - zelf uit, hoe uitgebreid of beperkt de website wordt. We willen echter wel alle verenigingen en stichtingen uit ons dorp op de website vermelden om daarmee de website over Castenray zo volledig mogelijk te maken. Iedereen die Castenray via de digitale snelweg bezoekt, kan dan gemakkelijk zien welke verenigingen er zijn en wie daarvan contactpersoon is. Verenigingen die al een eigen website hebben, kunnen deze desgewenst gewoon laten bestaan. Zij krijgen dan een 'link' op de website van Castenray. Begin december zal er een informatiebijeenkomst worden gehouden voor alle verenigingen. Dan zal alle informatie over de verdere gang van zaken worden verstrekt. Een uitnodiging daarvoor wordt binnenkort verzonden. Heeft u vragen of opmerkingen die niet kunnen wachten tot de informatiebijeenkomst, neem dan even contact op met Ben van der Sterren, telefoon 571073. De website zal overigens niet de plaats innemen van De Schans. Deze blijft gewoon bestaan: nog lang niet iedereen beschikt over internet en bovendien blijkt dat mensen De Schans als zodanig zeer waarderen en dat willen we ook blijven behouden. Dorpsraad Castenray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 14