Caselse dartcompetitie Stichting Jeugdwerk Castenray -10- K.B.O. Castenray 50+ zitting met Carnavalsvereniging Op Zondag 7 November a.s. is de eerste bijeenkomst weer bij de Fam. Wismans Horsterweg om onze 50+ zitting weer tot een succes te maken.We verwachten onze artiesten en iedereen die zin heeft om mee te doen met de invulling van deze zitting. Aanvang 10.30 uur. Kienen in de Sinterklaassfeer! Op Woensdag 1 December a.s. gaan we weer kienen, en wel in de Sinterklaassfeer, dus houd deze datum vrij,aanvang 14.00 uur,onkosten 3.00 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Schoolbowlingtoernooi Op 26 oktober jl. heeft groep 7 de 2e plaats behaald bij het Schoolbowlingtoernooi 2004. - Op maandag 1 nov. is de schoolbeker in de klas uitgereikt door de organisatie van het bowlingtoernooi. Groep 7 PROFICIAT, EEN GEWELDIG RESULTAAT. Studiedag team Woensdag 10 nov. a.s. hebben alle leerlingen vrij i.v.m. een studiedag voor alle teams van SPOVenray. Luizencontrole Maandag 1 nov. jl. was het luizenteam weer op bezoek. Gelukkig zijn we helemaal luizenvrij. Team Bs De Stek Vrijdag 5 November is er een inhaalprogramma, dit betekent dat als het kan alle wedstrijden die de afgelopen 5 weken niet zijn doorgegaan dan gespeeld worden. Aanvang 20.00 uur. Denk aan de wintertijd Zaterdag 6 november: Playbackshow. Genera Ie repetitie is zaterdagmiddag de 6e tussen 14.00 en 16.00 uur in de Wis. Iedereen mag twee keer oefenen. Je mag ook blijven kijken naar de andere deelnemers. Neem als het kan de originele CD mee met je liedje erop. De Playback Show begint om 20.00 uur en de entree is gratis. Vrijdag 19 november: Dropping. Geef je op bij Regi (571590). Het kost 7,50 per persoon. We gaan dit jaar weer met de bus, dus denk eraan: vobvol! Ook ouders en andere liefhebbers die graag mee willen lopen als leiding kunnen zich bij Regi opgeven.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 10