%rnr -3- De kroeggangers feliciteren Daan Dinghs en Sjekkie Lenssen met de door hun behaalde vierde plaats op het NK mennen. En natuurlijk met de daarbij behorende prijs: EEN ZAK BROKKEN!!! Repetitie. De inzet van zowel spelers als regisseur is goed. Er wordt hard gerepeteerd. Daarom zal waarschijnlijk op maandag 1 november aan aanvang gemaakt gaan worden met het derde bedrijf. We zijn dan precies op de helft van het aantal repetities. Er zal nu ook door zoveel mogelijk in de - benodigde kleding gespeeld gaan worden, zodat iedereen zich vrij kan en zal bewegen. Voorstelling toneelvereniging Oirato. te Oirlo. Op zaterdag 6 november om 20.00 uur en op zondag 7 november a.s. om 19.00 uur zal in het gemeenschapshuis in Oirlo onze zustervereniging Oirato hun toneelstuk op de planken brengen. Het toneelstuk heet Wordt vrijdag de subsidiekraan dich tgedraaid?? Wie wit er terug naar de inrich ting.nou?? In mijn geval dus de achterkant!! Le future eest a vous monsieur!! Ik ben mijn voedsel en behoed mijzelf!! Ik kom stoffer en blik tenen!! Topdoos adviseert kliekenkistjesü Wat ga je Wij wensen Oirato veel succes met de uitvoeringen. Repetitiedagen: Voor de duidelijkheid volgt onderstaand nog even een overzicht van alle resterende repetitiedagen en de data van de uitvoeringen. Maandag 1 november Dinsdag 2 november Maandag 8 november Dinsdag 9 november Maandag 15 november Dinsdag 16 november Maandag 22 november Donderdag 9 december december Zondag 12 december repetitie Dinsdag 23 november repetitie repetitie Maandag 29 november repetitie repetitie Dinsdag 30 november repetitie repetitie Maandag 6 december repetitie repetitie Dinsdag 7 december repetitie repetitie Woensdag 8 december repetitie repetitie Generale voorstelling voor de basisschool Zaterdag 11 Uitvoering Uitvoering - ~3fcï& 4 j- Toneelgroep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 3