-15- 0478 550150 5. Punten onderwijsteam: - Mag de school weer gebruik maken van de adventskrans?; Ja - Leerlingen Dendron krijgen op Carnavalsvrijdag pas om 12.45 u. vrij. - Er is een boom gekapt, er zijn bijna geen houtsnippers vanaf gekomen, kan iemand van de OR houtsnippers halen bij de Mufra?; dit word onderling geregeld. - Wat vinden jullie van een medewerkersavond, 1 keer in de 2 jaar, er is geen potje meer voor? - De algemene ouderavond goed bevallen?; Er zijn alleen positieve reacties gekomen. Er waren weinig mensen op het inloopuurtje, dit moeten we misschien om de 2 jaar doen. Misschien een inloopuurtje met het kind organiseren? - De Kijkwijzer, hoe hebben jullie dit ervaren?; De OR leden zijn positief. - De schooltijden, hoe bevalt dit?; kleine kinderen moesten wel wennen. 6. Rondvraag met team: - Bowlingtoernooi, komt het inschrijfgeld van school of van de OV?; van de school. - Kies techniek, de stichting is genomineerd voor een prijs bij Kinjerkraom, 2 kinderen van onze school waren hierbij. Dit komt nog op TV bij L1. 7. Algemene punten zonder team: - Notulen jaarvergadering Punt 7 contributie groep 1-4 is inclusief instromers. De helft van de kosten voor de oprichting van de OV proberen we terug te krijgen van de SPOV. De notulen worden nu in de Schans geplaatst en voor de ledenvergadering van volgend jaar met de uitnodiging meegestuurd. - Medewerkersavond Volgens ons kunnen we het beste dezelfde opzet houden, de vraag is of we het met partners doen of zonder, dit bespreken we de volgende keer. - Houtsnippers Erik regelt dit. 8. Wat verder ter tafel komt rondvraag: - Sponsoraanvraag Rabobank weer opsturen?; Erik doet een aanvraag voor nieuwe schoolbibliotheekboeken. - De rekeningen van de Rabobank worden overgeheveld naar de OV. Dit wordt een intemetrekening met spaarrekening. Erik en Wil krijgen een pasje. 9. Aandachtspunten, volgende vergadering: - Medewerkersavond - Nabespreking Sinterklaas - Kerstviering Volgende vergadering: 13 december 20.00 uur. 10. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering. erneming Ir. A4anjkestraat la 5802 BWenray telefoon 0478 55 0! 50 Wif zijn da$ en nacht bereikbaar onder tele. 'oon nrayseweg 104 596I-AJ Horst telefoon 077 398 70 99

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 15