14- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray 12 oktober 2004 - Notulen: ouderraadvergadering Aanwezig:, Wilbert Classens, Wil Janssen, Ria Dinghs, Maria Classens, Maria Strijbos, Henny Dinghs, Erik Jakobs. Namens het team: Dionne Donlou, Jacqueline Aarts Afwezig:Elly Philipsen, Marjo van Gaal, Marja Claessens, Elly Bongers. 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 14 september jl. - Verzekering brigadiers tijdens intocht. De gemeente ging ervan uit dat deze verzekerd zijn. Navraag bij de stichting van verkeersbrigadiers (3VO): ga ervan uit dat ze buiten het reguliere school-brigadieren niet verzekerd zijn. - OV verzekeringen: Als de school de OV opdracht geeft dan vallen de activiteiten onder de verzekering van de school. Wilbert en Dionne gaan schriftelijk vastleggen dat de school de OV opdracht geeft voor al hun activiteiten en werkzaamheden. Bij toernooien is de organisatie altijd verantwoordelijk volgens de verzekeringsagent Wilbert zal dit nog eens uit laten zoeken bij de GOR; - De Zwerfvuilcampagne is niet doorgegaan; te weinig opgave. - Bij Jan Linders kunnen scholen bij een aktie 1000,- verdienen; dit wordt nagevraagd - Infoflyer kledingaktie, niet dezelfde zakken; ze willen niet al uitgezochte kleding krijgen - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Statuten SPOV; deze statuten waren meer gericht op het organiseren van aktiviteiten rondom het onderwijs, onze statuten richten zich meer op vorming van leerlingen. - Notulen GMR, MR, SPO en folder Teleac over gezond eten. 4. Algemene punten: - MR verslag; Als Marcel niet naar de vergadering (gemeenschappelijke GMR) kan, dan kan hij iemand volmachtigen (leerkracht of GMR lid) Er is een avond over LUMPSUM (nieuw bekostigingstelsel met meer vrijheden) geweest, dit staat nog in de kinderschoenen en moet nog verder uitgewerkt worden. Dionne zit ook in de werkgroep namens de DO. Leden MR vloeien af om de 2 jaar, hier willen ze 3 jaar van maken. De algemene ouderavond is besproken. Volgend jaar 7 (van 102 naar 95) kinderen minder, dus ook minder inkomsten voor de school. Dit zal gevolgen hebben voor de formatie. - Sinterklaas aktiviteiten 28 nov. Intocht, 1 dec. op school versieren van de Wis gebeurd weer door de OR zonder team het team zorgt voor de versiering en voor de muziek op CD of Cassette, Wil zorgt voor het geluid in de Wis. De Sint komt om dezelfde tijd op school als andere jaren, zakjes vullen op dinsdag 23 november op school om 20.30 u. Zij-Aktief heeft gevraagd of ze de kleding van Sint en Piet mogen lenen; Er wordt besloten om de spullen aan niemand meer uit te lenen. ledereen kijkt op het Aktielijstje welke akties hij of zij moet ondernemen!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 14