Attentie Attentie Attentie Zij-Actief: Weerbaarheidscursus gaat niet door. -10- Helaas gaat de weerbaarheidscursus die ons was toegezegd niet door wegens geldgebrek bij de politie Venray. We hebben natuurlijk fel geprotesteerd tegen dit besluit, maar zonder resultaat. Wel kunnen degene die de cursus toch willen gaan doen, zelf contact opnemen met de Vrije Universiteit in Venray, die startyen begin november met een cursus in Meerlo. Wij als bestuur van Zij-actief vinden dit ook heel vervelend, maar tegen zulke besluiten staan wij ook machteloos!!! Degene die de cursus in Meerlo gaan volgen wensen wij heel veel succes!!! Zij-Actief: Woensdag 10 november oriëntatietocht. Op 10 november a.s. is er weer onze jaarlijkse oriëntatietocht. Waar we heen gaan blijft natuurlijk nog geheim. Vergeet niet een zaklamp mee te nemen, want die zul je heel hard nodig hebben. Het belooft een hel leuke tocht te worden. Dus heb je zin om samen met je zaklamp een avondje op pad te gaan, geef je dan voor 8 november op bij Gerd van der Sterren, tel. 571073. Eigen bijdrage 5,00 euro p.p. Vertrek vanaf de kerk om 19.00 uur. Zij-Actief: 17 november St. Nicolaas. Zoals eerder bericht, komt Sinterklaas op woensdag 17 november a.s. (hopelijk met een paard van zijn knechten) onze vereniging een bezoek brengen. Ook de Goedheiligman heeft last van de dure euro en ziet financieel gezien geen kans om voor ons allemaal een presentje mee te brengen. De kindertjes staan bij de Sint nog steeds voorop!Dus die gaan voor. De bedoeling is dat nu elk lid zelf een presentje ter waarde van 3,00 euro leuk verpakt meebrengt naar de Wis. Hoe het verder gaat berichten we in de volgende Schans. Groetjes, het Bestuur. Voor bedrijf en par Bel nu voor de mogel of kom langs in onze Voor bedrijf en particulier. Bel nu voor de mogelijkheden of kom langs in onze winkel. Heesweg 9, Meerlo, 0478-697271 Wo-Do-Vr: 13.30 17.00 Zat: 10.00 -15.00 katholiek vrouwennetwerk Kerstpakketten met streekproducten \e~^ O

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 10