Brugklassers en andere jeugdigen vanaf 13 jaar -16- 9 Mededelingen Er is een vergunning aangevraagd voor de intocht van Sinterklaas en deze is ons ook al verleend. Er wordt verteld dat de ouders tijdens de intocht verantwoordelijk zijn voor hun kind(eren). De regeltjes rond de intocht worden t.z.t. nog in de Schans vermeld. Voor het vervoer van kinderen door ouders zijn; Gordels verplicht en inzittendenverzekering dringend gewenst. 10 Rondvraag "Wat gebeurd er als ouders geen lid worden van de OV?" Formeel kunnen de kinderen uitgesloten worden van deelname aan de uitstapjes. "Contributie t.b.v. uitstapje, schoolreis en schoolkamp worden vooraf betaald, wat als het kind niet mee kan doorziekte?" Dit wordt in overleg met het team opgelost. "Moeten instromers ook het volledige contributiegeld betalen?" Ja, want bijna het hele bedrag is gereserveerd voor het uitstapje en daar doen ook de instromers aan mee. 11 Sluiting Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering. zal op zaterdag 11 december 2004 en zondag 12 december 2004 een blijspel ten tonele brengen. Wij zouden het heel fijn vinden om ook jullie te mogen begroeten op een van deze toneelavonden. Vanaf groep 5 van de basisschool tot en met groep 8 zijn jullie vier op een volgende jaren komen kijken en nu missen wij jullie toch wel. Gooi eens een balletje op bij je vriendenkring en denk er nog eens rustig over na. Wij zouden het zeer op prijs stellen om ook jullie te mogen begroeten. Hopelijk tot ziens.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 16