IYO3-SVOC012 2-1 -5- Leider Clephas sprak van een onverdiende nederlaag na afloop van de wedstrijd in Velden. Velden had welliswaar het betere veldspel maar de kansen waren zeker voor ons. De eerste helft kwam ut twed op voorsprong door een mooie goal van Marco. Op de knieen om een bal aan te nemen op de borst, draaien op de vierkante centimeter, buitenkantje rechts afwerken. IVO kon daar in de eerste helft geen kans tegenover stellen. De tweede helft komt IVO, door een scheidsrechterlijke dwaling, op gelijke hoogte. De tricolores schreeuwden nog moord en brand maar de scheids was onverbiddelijk. IVO strooide nog wat extra zout in de wonden door vijf minuten voor tijd uit een strafschop een punt van ons te stelen. Volgende week thuis tegen de Hegelsom waar drie punten gehaald moeten worden om aansluiting te houden met de grote middenmoot. BW'27 3 - SVOC 5 1-1(0-1) Rene Voermans. le helft, een matige start met toch een doelpunt. 2e helft zouden we verder doordrukken maar dat kwam anders uit door conditiegebrek en vele wissels kregen we geen vast team en de kansen werden telkens gestopt door de keeper. Toen viel de tegengoal doordat de bal van richting werd veranderd en Bart kansloos as. SVOC 6 - Volharding 7 0-3(0-2) Volharding, met zeker een ex-eerste speler van vorig seizoen, bleek iets te sterk. Een eigen goal in de beginfase leek de basis te worden voor een grote uitslag, zeker na de al vlotte 0-2, tevens meevallende ruststand. Wonderwel kwam SVOC in tweede helft meer in de wedstrijd, toog meer ten aanval maar had niet het nodige geluk bij de diverse kansen. Zo bleef men goed tegenstand bieden tot het einde, 0-3. S.V.O.C.-B - Deurne 6-0 Met goede combinaties en vlot spel werd Deurne voortdurend onder drukgehouden. Vooral na rust werden de gasten aan alle kanten voorbij gelopen. Kansen kwamen er volop en dubbele cijfers waren zeker mogelijk geweest. De doelpunten in deze sportieve wedstrijd kwamen op naam van Eric Geurts, Ton Nabben, Martien Steeghs en Theo Hellegers 3x. SVOC 01 3 - Lottum 2 3-5 Doelpunten: 19' Micha Peuten 1-0, 31' Freek Wismans 1-1 (e.d.), 50' Luc Strijbos 2-1, 58' Lottum 2-2, 65, Lottum 2-3, 73'Lottum 2-4, 80' Fabian Voermans 3-4, 86'Lottum 3-5. Te weinig In deze zeer vermakelijke wedstrijd tegen Lottum heeft het derd te weinig gekregen. Lottum had een licht veldoverwicht maar de beste kansen waren voor de thuisploeg. Na een goede actie van Luc kon Micha de bal droog in het net leggen. Net toen het leek dat het derd met 1 -0 aan thee kon gaan werd een lange bal van Lottum ons fataal. Met 1 sierlijke voetbeweging zette Freek Wismans zijn eigen verdediging inclusief Dave op het verkeerde been. De bal verdween frivool in de verre hoek van het eigen doel. De 2e helft had het derd de betere kansen en weer een combinatie tussen Luc en Micha leidde tot de 2-1 van luc. Kort hierna had Luc nog de 3-1 op zijn schoen om hiermee de wedstrijd op slot te doen en de sleutel door te slikken. Zijn inzet was echter niet daadkrachtig genoeg om de keeper te verschalken. Hierna kwam Lottum redelijk sterk opzetten en een snelle counter en een goede kopbal na een comer zette de gasten op een comfortabele 4-2. Er werd nog geknokt voor elk punt en het was Fabian die met een gemikt afstandschot voor de 3-4 tekende. Hierna werd alles op alles gezet om op zijn minst 1 punt te pakken. Door het nemen van veel risico kreeg de manschaft van Wilbert en Marcel echter toch de spreekwoordelijke deksel op de neus. Een snelle tegenaanval van Lottum op het randje van buitenspel maakte er 3-5 van. Helaas nog geen punten voor het derd. Het spel was echter goed en de inzet ook. Volgende week moeten er echter zeker punten gepakt worden want er werd al voorzichtig met witte zakdoekjes gezwaaid.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 5