RESTAURATIE KERKGEBOUW %er£6estuur Castenray Financiële Rondgang Vorige week vrijdag waren de weergoden ons niet gunstig gezind. Op het moment dat de fanfare in vol ornaat klaar stond om door de kom van het dorp te trekken, begon het te regenen. Er werd nog even gewacht of het droog zou worden, maar de grijze lucht bood weinig perspectief. Om de uniformen, het slagwerk en de overige instrumenten te sparen, werd na ampel beraad besloten, om zonder muziek de enveloppen op te halen. We hopen dat deze beslissing op uw begrip kan rekenen en geen nadelige invloed heeft gehad op uw gift. De bedoeling was goed en de bereidheid was er ook, maar overmacht zette ons de voet dwars. We willen alle fanfareleden heel hartelijk danken voor hun komst en hopen het bij een volgende buitengebeuren beter te treffen. Op enkele plaatsen troffen de ophalers niemand thuis. Deze mensen kunnen een eventuele gift zelf overmaken. U kunt ook de envelop in de bus stoppen bij een van de leden van het restauratiecomité: Annemie Drüggen Castelostraat 28 Pieter Maes Castenrayseweg 54 Jan Strijbos Castelostraat 32 Hay Willemssen Castenrayseweg 50 Louis Vroemen Heesakker 17 De opbrengst van de financiële rondgang was bij het inzenden van dit artikel nog niet bekend, maar volgende week hopen we u hierover te kunnen informeren. We danken iedereen alvast heel hartelijk voor de financiële bijdrage en ook de ophalers van de enveloppen, die weer en wind trotseerden, zeer bedankt! Tegenvaller Zoals u in dagblad De Limburger hebt kunnen lezen, werden we geconfronteerd met een grote financiële tegenvaller. Enkele weken geleden kregen we namelijk een brief van het provinciebestuur met de mededeling dat de subsidiepot leeg is en dat een door ons ingecalculeerd subsidiebedrag van 28.500,- niet uitgekeerd kan worden. Reeds vele jaren lang is het bij de provincie een automatisme, dat 10 van het door de rijksoverheid toegezegde subsidiebedrag uit de provinciale restauratiepot wordt bijgelegd. Toen de restauratieplannen van onze kerk enkele jaren geleden werden goedgekeurd, De ophalers van de enveloppen moesten helaas zonder muzikale aankondiging aanbellen. Zo ook Annemie Drüggen en Ria Luykx bij de familie Classens aan de Castelostraat. Net als Marcel Classens hadden de meeste mensen gerekend op de komst en stonden ze al met de envelop klaar.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 2